Podium Ultraligi i wicemistrzowie drugiej dywizji w akcji

Wraz z połączeniem z regionem bałtyckim tegoroczne rozgrywki musiały przejść pewną transformację. Zmiana nazewnictwa na Super Puchar Ultraligi oraz modyfikacja szaty graficznej to zaledwie kilka aspektów, które zostały poddane przeobrażeniu. O wszystkich szczegółach pisaliśmy już przy okazji ogłoszenia rozgrywek. Dlatego też nie będziemy rozwodzić się nad ewentualną słusznością niektórych decyzji narzuconych przez Riot Games, a skupimy się jedynie na przedstawieniu formacji, które już niebawem zobaczymy na Summoner's Rifcie.

Łącznie zaproszenia otrzymały cztery ekipy. Są nimi AGO ROGUE, Zero Tenacity, Illuminar Gaming oraz... Grypciocraft Esports. Jak obecność pierwszych trzech drużyn z pewnością nikogo tutaj nie dziwi, wszak do czynienia mamy z absolutną topką polsko-bałtyckich zmagań, tak miejsce dla organizacji, która dopiero co wywalczyła sobie miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej jest z pewnością zaskoczeniem. Niemniej wielu kibiców na pewno cieszy się, że GRP będzie miało już możliwość zmierzenia się z najlepszymi.

Pozostałe cztery formacje zostaną wyłonione spośród czterech otwartych kwalifikacji. Pierwsze z nich rozpoczną się już jutro, a następne odbędą się 11, 13 oraz 17 października. Zapisywać można się na stronie, do której przejdziecie klikając w ten link. Zwycięzcy będą mogli cieszyć się z awansu do turnieju. Na ten moment jest on jeszcze dość mocno owiany tajemnicą, bowiem organizatorzy stosunkowo powoli odkrywają kolejne karty. Dlatego też nie jest nam znana chociażby dokładna data rozegrania zawodów. Spodziewać się jednak możemy ich na przełomie października i listopada.