ThunderFlash 19 : 22
(Nuke)
MAD DOG'S PACT

Mecz rozpoczął się wymianami ciosów. PACT wyszedł na minimalne prowadzenie, lecz ThunderFlash natychmiastowo odpowiedziało. Po kilku bliskich rundach to zawodnicy TF zaczęli dyktować warunki. Tempo spotkania było naprawdę szybkie, a ekipa Dawida "lunAtica" Cieślaka miała lekki problem z dostosowaniem się do rywala po zdecydowanie wolniejszym starciu na Illuminar Gaming. Nie przeszkodziło to antyterrorystom wrócić do spotkania, chociaż ostatecznie to Błyskawice kończyły połowę z przewagą jednego punktu.

Po zmianie stron ThunderFlash wygrało rundę pistoletową i mogło się wydawać, że droga do zwycięstwa dla graczy CT będzie już prosta. Nic bardziej mylnego! PACT na pełnym wyposażeniu prezentował się o wiele lepiej od swoich przeciwników. Mimo że to strona broniąca jest teoretycznie prostsza, to obu ekipom łatwiej zdobywało się punkty w ataku. Terroryści zaliczyli serię zwycięstw, zbliżając się przy tym do szesnastego oczka, ale wtedy do głosu powróciło ThunderFlash i znowu mieliśmy remis. Tak jak wcześniejszy mecz, tak i ten był niesamowicie wyrównany i tym razem o końcowym rezultacie musiała zadecydować dogrywka. I to nawet nie jedna, ponieważ obie ekipy zgarnęły po dwie rundy w CT. O dziwo zmęczenie doskwierało bardziej zawodnikom TF, decydujących się na proste rozwiązania oraz gubiących się w trakcie rund. Dzięki temu trzy punkty w defensywie dały PACT drugie tego dnia zwycięstwo.

Statystyki uczestników meczu ThunderFlash vs MAD DOG'S PACT:

Gracz Bilans K/D Ratio
Adrian "SAYN" Łączyński 40:18 2,22
Bartosz "bnox" Niebisz 32:28 1,14
Maks "maku" Wrześniewski 28:27 1,04
Łukasz "azizz" Kałkowski 27:28 0,96
Mateusz "asran" Wrześniewski 29:31 0,94
Maciej "Bielany" Biliński 25:27 0,93
Michał "Mride" Niewiatowski 27:29 0,93
Paweł "pawkoem" Mitura 24:28 0,86
Dawid "lunAtic" Cieślak 22:28 0,93
Beniamin "BNK" Mielewczyk 21:31 0,68

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2022 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.