Dignitas chce pozyskać Jensena i IgNara?

Mowa tutaj o zawodnikach z nie pierwszej łapanki. Podobno jednym z graczy, którzy mieliby dołączyć do Dignitas, jest sam Nicolaj "Jensen" Jensen. Byłaby to bardzo zaskakująca informacja po względnie udanym sezonie w Cloud9, gdzie midlaner zdołał sięgnąć po wicemistrzostwo LCS wiosną, a latem podniósł nawet puchar. Słaba dyspozycja podczas Worlds 2022 mogła sugerować jednak, że w szeregach Chmur nie wszystko idzie po myśli włodarzy. Zdaniem Wooloo Jensen i Dignitas zdołali się już porozumieć w sprawie kontraktu.

Drugim potencjalnym transferem na liście DIG jest wspierający Immortals, czyli Lee "IgNar" Dong-geun. Koreańczyk latem doznał sporego rozczarowania ze swoją ekipą, ponieważ nie udało mu się nawet zakwalifikować do play-offów. Mało tego jego organizacja zajęła przedostatnią lokatę w tabeli, co mogło jednoznacznie wskazywać na to, że szykuje się spore przemeblowanie u Nieśmiertelnych. Podobnie jak w przypadku Jensena, Dignitas miało już zawrzeć ustną umowę z koreańskim supportem.

Jedyną formacją, która uplasowała się niżej niż Immortals, było właśnie Dignitas. Ekipa ta od dawna nie liczy się już w walce o mistrzostwo Ameryki Północnej. Latem udało jej się wygrać tylko trzy mapy, a wiosną zajęła siódmą lokatę w tabeli. Przyszła więc pora na kolejne roszady w składzie i tym razem, jeśli wierzyć plotkom, DIG ostrzy sobie zęby na sprawdzone i znane wszystkim nazwiska.

Jeśli plotki okażą się prawdą, skład Dignitas będzie wyglądać tak:

Nicolaj "Jensen" Jensen
Lee "IgNar" Dong-geun