Czy OG utrzyma dobrą passę?

OG jak na razie zaskakuje wszystkich podczas BLAST Premier World Final 2022. Po ograniu Heroic 2:1 oraz Vitality 2:0 przyszedł czas na półfinał tego turnieju. Rywalem Macieja "F1KA" Miklasa i spółki będzie amerykańska organizacja Team Liquid, która w ćwierćfinale rozprawiła się z Natus Vincere. Od czasu dołączenia Mareksa "YEKINDARA" Gaļinskisa zespół ten radzi sobie naprawdę dobrze. Nie będzie to łatwe spotkanie dla Polaka i jego drużyny.

Tego samego zdania są eksperci rodzimego bukmachera, firmy STS. Kurs na wygraną OG to obecnie 2,41, ewentualne zwycięstwo Liquid warte jest 1,57 razy nasz wkład. Najbardziej prawdopodobny wydaje się scenariusz triumfu amerykańskiej organizacji wynikiem 2:0. Kurs takiego zdarzenia wyceniono na 2,60. Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, która ze stron wyjdzie z tego starcia górą, to możemy również postawić na to, iż obejrzymy w tym spotkaniu wszystkie trzy mapy – tu STS oferuje kurs na poziomie 1,98. W meczu ważne będą również indywidualności. Najlepszym zawodnikiem po stronie OG jest jak na razie Shahar "flameZ" Shushan. Za każde postawione 100 zł na to, iż 19-latek zdobędzie na pierwszej mapie min. 18 zabójstw do wygrania mamy 154 zł. Po stronie Liquid bryluje oczywiście Gaļinskis. Na zdobycie min. 20 eliminacji podczas pierwszej mapy przez Łotysza za zagranie 100 zł mamy do wyciągnięcia 163,68 zł.


Pełną ofertę STS-u można sprawdzić po naciśnięciu na poniższy baner:


Kto lepszy w drugim półfinale?

Solidną dawkę esportowych emocji powinien zaserwować nam również drugi z półfinałów, w którym zagrają FaZe Clan oraz G2 Esports. I nie jest to stwierdzenie na wyrost, bo w pierwszym meczu obu tych ekip podczas finałów BLAST Premier oglądaliśmy widowisko zakończone dopiero po trzech mapach, a do rozstrzygnięcia jednej z nich była potrzebna dogrywka. Dopiero po przekonującym Anciencie po zwycięstwo sięgnęli Finn "karrigan" Andersen i spółka. Czy podobny scenariusz czeka nas dziś? Tak przewidują eksperci STS-u, którzy kurs na wygraną FaZe ocenili na 1,72, natomiast zwycięstwo G2 na 2,12. Jeśli jednak wierzycie, że mecz raz jeszcze zakończy się wynikiem 2:1 na korzyść którejś z drużyn, możecie wzbogacić się dodatkowo, bo za poprawną predykcję pełnej serii BO3 możecie wzbogacić się o dodatkowe 71,60 zł za każdą postawioną "stówkę".

Dzisiejsze mecze BLAST Premier World Final:

17 grudnia
12:30 OG vs Liquid Logo Team Liquid BO3
16:00 FaZe Clan vs G2 Esports BO3

Wszystkie mecze BLAST Premier World Final 2022 wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu.

Artykuł sponsorowany