Rozstanie mantuu i OG po 3 latach współpracy

OG w swoim najnowszym komunikacie poinformowało o rozstaniu się z 25-latkiem. Wilczewski do drużyny dołączył na początku grudnia 2019, aktywnym zawodnikiem był do 15 lipca zeszłego roku. Wtedy też został posadzony na ławce rezerwowych. Teraz ogłoszono jego odejście.

– Zostaję wolnym agentem na początku 2023 roku. Mój kontrakt z OG wygasł i chciałbym podziękować im raz jeszcze za wspaniałe doświadczenie, które wspólnie przeżyliśmy. W międzyczasie zamierzam streamować do czasu znalezienia nowego domu – tak sytuację komentował Polak na Twitterze.

Wilczewski w barwach OG rozegrał 412 map oraz wziął udział w 34 turniejach. Niestety jedyną większą wygraną było Spring Sweet Spring 2 w 2021 roku. Poza tym nie udało im się zakwalifikować zarówno na PGL Major Sztokholm, jak i PGL Major Anterwp. To wymusiło zmiany w duńskiej organizacji. Pomimo to snajper utrzymywał stabilną formę, notując średni rating na poziomie 1.13. Polak został zastąpiony w zespole tuż przed BLAST Premier Spring Final z racji gorszego samopoczucia, a w jego miejsce wskoczył Abdul "degster" Gasanov, który miejsca w formacji już nie oddał.

Obecny skład OG:

Nemanja "nexa" Isaković
Adam "NEOFRAG" Zouhar
Shahar "flameZ" Shushan
Abdul "degster" Gasanov
Maciej "F1KU" Miklas
Casper "ruggah" Due (trener)