Iron Wolves
0:1 Zero Tenacity
Gabbo
Ornn
Color
Fiora
Badlyyga
Maokai
Ryuzaki
Vi
Saulius
Ryze
SlowQ
Lissandra
Adison
Jinx
Noah
Zeri
Only31
Rell
Kabbie
Yuumi

Już w trzeciej minucie koreański duet ruszył do ataku i zdobył dwie eliminacje na bocie. W siódmej minucie pierwsze zabójstwo na koncie Wilków zapisał Gabriel "Gabbo" Olivieri, który samodzielnie pokonał wrogiego toplanera, a jego drużyna zgarnęła Chemtechową Smoczycę. W zamian za to Z10 zdobyło Herolda, a jeszcze przed wybiciem dziesiątej minuty Mehmet "Only31" Emin Aydın padł po raz drugi w tym spotkaniu, zaś Saulius "Saulius" Lukošius – po raz pierwszy. W dwunastej minucie Oh "Noah" Hyeon-taek dopisał do swojego dorobku trzy kolejne fragi, mając już w tym momencie K/D/A na poziomie 5/0/1.

Marnym pocieszeniem było zdobycie smoka numer dwa i wizja Duszy Oceanicznej, kiedy rywale wzięli się za niszczenie wież, a różnica w złocie zbliżała się do progu dziesięciu tysięcy. Jednak nim do tego progu udało się dotrzeć, Iron Wolves byli już w ogromnej rozsypce, czego dowodem było natarcie dolną aleją – a przede wszystkim jego koniec. Z pomocą drugiego Herolda Z10 ruszyło botem i zniszczyło wieżę zewnętrzną oraz tę przy inhibitorze, a w międzyczasie zdobyło również dwie eliminacje. Na tym jednak mistrz Ultraligi nie zamierzał się zatrzymać i parł dalej, niszcząc inhibitor i skupiając się na samym Nexusie. Desperackie próby obrony ze strony rywali na nic się zdały – Zero Tenacity dopięło swego, inicjując eksplozję wrogiego Nexusa w 18. minucie i 13. sekundzie.

To jeszcze nie koniec ultraligowych emocji na dziś. Trzy kolejne mecze wciąż czekają na rozstrzygnięcie – aktualnie trwa starcie Teamu ESCA Gaming z Komil and Friends, a później zmierzą się jeszcze exeed z AliorBank Teamem oraz Grypciocraft Esports z Maturalnymi Forsaken. Po więcej informacji dotyczących dziewiątego sezonu Ultraligi zapraszamy do naszej relacji tekstowej: