Snax i koledzy w komplecie

Jak zostało wspomniane we wstępie, w ekipie, która otrzymała nazwę Let Us Cook, znalazł się m.in. Snax. Ale nie jest on bynajmniej jedynym Polakiem w jej szeregach – poza mistrzem świata z 2014 roku miejsce w drużynie otrzymał również były snajper HONORIS i MAD DOG'S PACT, Sebastian "fr3nd" Kuśmierz. Co ciekawe, jeszcze do niedawna wydawało się, że 20-latek może ostatecznie znaleźć się na uboczu, bo wiele wskazywało, iż zamiast niego LUC zasili David "forsyy" Bílý, czyli rezerwowy Sinners Esports. Teraz jednak mówi się, że Czech ma zostać na rodzimej scenie, by dołączyć do Dynamo Eclot. Tak więc finalnie znalazł się fotel również dla fr3nda. W zespole brakuje natomiast Michała "MICHA" Müllera, chociaż wcześniej wydawał on się pewniakiem.

Zamiast niego członkiem ekipy został Raul "Blytz" Gligor, który od końcówki listopada przesiaduje na ławce rezerwowych ENTERPRISE esports. W Let Us Cook będzie mógł on spotkać się ze swoim byłym klubowym partnerem z czasów Nexus Gaming oraz do niedawna reprezentantem akademii OG, Alexandru "s0undem" Ștefanem. Ostatnim elementem układanki jest natomiast pochodzący z Danii Mikkel "Maze" Sparvath, czyli były zawodnik akademii Fnatic. Jeżeli zaś chodzi o posadę trenera, to ta przypadła w udziale Jędrzejowi "bogdanowi" Rokicie, który współpracował ze Snaxem już od wielu miesięcy, gdyż obaj Polacy współtworzyli zespół znany jako ex-Finest i wraz z nim rywalizowali m.in. w ostatnim sezonie ESL Challenger League.

Debiut jeszcze w tym tygodniu

W ten sposób powstał więc polsko-rumuńsko-duński zespół, który teraz oficjalnie rozpoczyna poszukiwania organizacji. Niemniej już teraz zamierza on przystąpić do gry na arenie międzynarodowej i jeszcze w tym tygodniu będziemy świadkami jego debiutu. Do tego dojdzie w trzeciej odsłonie północnoeuropejskiego Champion of Champions Tour. Udział w niej wezmą m.in. 9INE, Illuminar Gaming i HONORIS, a także właśnie Let Us Cook. Snax i spółka swoją przygodę z online'owymi zawodami zaczną od spotkania z Christophe "SIXEREM" Xia i jego rodakami z GenOne, które odbędzie się 26 stycznia o godzinie 10:00.

Obecnie skład Let Us Cook prezentuje się następująco:

Janusz "Snax" Pogorzelski
Mikkel "Maze" Sparvath
Alexandru "s0und" Ștefan
Sebastian "fr3nd" Kuśmierz
Raul "Blytz" Gligor
Jędrzej "bogdan" Rokita (trener)