Polacy podbijają Hiszpanię

Bartłomiej "Fresskowy" Przewoźnik zaliczył kolejne solidne spotkanie. Tym razem pokazał swoje umiejętności, grając Zoe. Niestety, w tym przypadku wygrana jednego Polaka była porażką drugiego. Guasones Adriana "Odiego11" Kruka i Patryka "Mystiquesa" Piórkowskiego zyskali jedynie kolejną, ósmą już porażkę na swoim koncie. Los Heretics natomiast bez większych problemów rozprawili się z Fnatic TQ. Aktualnie akademia Fnatic ma również niezadowalające wyniki w Hiszpanii. Finetwork KOI po obiecującym poprzednim tygodniu znowu zaliczyło regres. Obecne Giants nie jest wymagającym przeciwnikiem, jednak formacja Jakuba "Sinmivaka" Ruckiego nie zdołała pokonać tego rywala. Rebels Gaming jak na razie jest natomiast największym zaskoczeniem ligi. Ekipa, do której należy Miłosz "R4VEN" Domagalski mimo posiadania graczy, którzy teoretycznie mają najlepszy okres za sobą, radzi sobie wręcz znakomicie. Starcie przeciwko Barcelonie było spokojne, lecz Rebels systematycznie ograniczało ruchy na mapie rywalowi.

Tak prezentują się wyniki wczorajszych meczów Superligi:

7 lutego
18:00 UCAM Tokiers 0:1 BISONS ECLUB BO1
19:00 Movistar Riders
Fresskowy
movistar_riders 1:0 Guasones
Odi11, Mystiques
BO1
20:00 Fnatic TQ 0:1 Los Heretics
iBo, Zwyroo, Marlon
BO1
21:00 Giants 1:0 KOI logo Finetwork KOI
Sinmivak, Lucker
BO1
22:00 Barça eSports 0:1 RebelsGaming logo Rebels Gaming
R4ven
BO1

Bruness zbliża się do pierwszego miejsca w Grecji

Grecja zawsze była regionem, w którym liczyły się tylko trzy zespoły i ten sezon potwierdza jak na razie tę regułę. Gamespace MCE zaliczyło piątą z rzędu porażkę, tym samym okupując ostatnie miejsce w tabeli, co nie jest najlepszą wiadomością dla Marcina "Belita" Sweredy. Wojciech "Typical" Maziejuk poległ natomiast przeciwko aktualnie najmocniejszemu zespołowi w lidze – Anorthosis Famaguście. Jedynymi zwycięzcami wśród polskich zawodników w Grecji byli Paweł "HeSSZero" Karwot i Bruno "Bruness" Freund z WLGaming, ci wygrali bitwę przeciwko Hell Zerolag.

Tak prezentują się wyniki wczorajszych meczów Polaków w GLL:

7 lutego
19:00 Wild Panthers Esports 1:0 Gamespace MCE
Belit
BO1
20:00 Hell Zerolag 0:1 WLGaming
HeSSZero, Bruness
BO1
22:00 Anorthosis Famagusta 1:0 Panathinaikos Esports
Typical
BO1

Woolite nadal niepowstrzymany w NLC

Paweł "Woolite" Pruski wciąż dominuje w NLC. Nord Esports co prawda po raz pierwszy mierzyło się z poważniejszym rywalem w tej lidze, jednak nadal dobrych formacji jest niewiele po odebraniu NLC statusu ligi akredytowanej. Ekipa Polaka nie miała problemu z tym zwycięstwem, od samego początku górowała nad swoim konkurentem i ostatecznie rozgrywka zakończyła się w blisko 29 minut. Nord nie grało jednak jeszcze ze swoim głównym rywalem, Riddle Esports.

7 lutego
20:00 Nord Esports
Woolite
NORD Esports, NORD Logo 1:0 NORD Esports, NORD Logo Ruddy Esports BO1

Polacy zdobywają Czechy

Marcin "Warszi" Surała bez problemu pokonał legendarnego rywala eSuby. Rywalizacja pomiędzy właśnie eSubą a SINNERS Esports była historią czeskiej sceny w 2020 roku, z tego tytułu walki tych zespołów zawsze są naznaczone genezą historyczną obu ekip. Tym razem eSuba ponownie pokazała swoją wyższość. Kolejne zwycięstwo zaliczyła również Cryptova. Symeon "Meleks" Smejkal, Dominik "Kokos" Krzoska i kompani tym samym przerwali serię trzech zwycięstw organizacji powiązanej ze znanym klubem hokejowym.

Tak prezentują się wyniki wczorajszych meczów Polaków w Hitpoint Masters:

7 lutego
18:00 SINNERS Esports 0:1 eSuba
Warszi
BO1
19:00 Dynamo Eclot 0:1 Cryptova
Kokos, Meleks
BO1