NAVI Javelins 16 : 11
(Ancient)
CLG Red

Początek meczu był dla zawodniczek NAVI Javelins niezwykle trudny. Nie dość, że przegrały one pistoletówkę, to bardzo długo nie były w stanie w ogóle odpowiedzieć na poczynania swoich oponentek. W efekcie CLG Red prowadziło już 6:0 i dopiero wtedy Polki zdołały się przełamać. Co więcej, od tego momentu to one punktowały częściej i jeszcze przed końcem pierwszej połowy odrobiły sporą część strat, doprowadzając do wyniku 9:6. A to była całkiem niezła zaliczka przed przejściem na stronę broniącą.

Tym bardziej, że Javelins rozpoczęły drugą część meczu od triumfu w pistoletówce, a także następującej po niej rundzie. Remis był więc już o krok, ale na nieszczęście Polek to CLG Red zapunktowało, co na pewien czas zachwiało zawodniczkami NAVI. Na szczęście jednak nie złapało to ich ostatecznie – zamiast tego Angelka i spółka po krótkim okresie niepewności powrócił na zwycięską ścieżkę. I już do samego końca z niej nie zeszły, ostatecznie przechylając szalę na swoją stronę wynikiem 16:11.


Wybrane mecze wraz z angielskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV. Po więcej informacji na temat ESL Impact Katowice 2023 zapraszamy do naszej relacji tekstowej.