Pasha Gaming Camp powraca

Jeżeli chodzi o Pasha Gaming Camp 18+, to do kolejnej edycji dojdzie w sezonie jesiennym. Wydarzenie jest bowiem zaplanowane na 18-23 października i, jeżeli sugerować się wypowiedziami osób odpowiedzialnych za projekt, odbędzie się w rejonach województwa dolnośląskiego – dla porównania pierwsza odsłona PGC 18+ miała miejsce w Białce Tatrzańskiej w Małopolsce. Jak zwykle organizatorzy będą stawiać na połączenie esportu oraz sportu, dla samego CEO, czyli pashyBicepsa, połączenie tych dwóch kwestii jest wszak bardzo ważne. Sami organizatorzy zapowiedzieli, że zapisy na obóz otwarte zostaną w kwietniu, a cena wahać się będzie w okolicach 3000-3500 zł. Jest to zdecydowana różnica wobec pierwszej edycji, gdy wyjazd wyceniono na 4000 zł. Tym razem jednak event potrwa 3 dni krócej.

Warto też odnotować, że również Pasha Gaming Camp dla młodzieży doczeka się następnej edycji i powoli poznajemy już jej szczegóły. Także i w tym wypadku głównymi aspektami będą esport oraz sport.  Z nowości – na obozowiczów czekają piesze wycieczki po słowackiej części Tatr, a także nowy program z m.in. turniejami 2vs2 i wyzwaniami sportowymi. – Młodzieżowe PGC nie mogło wyjechać za granicę, bo byłyby ogromne koszty, ale znaleźliśmy sposób. Gramy i sport uprawiamy w Polsce, a odwiedzamy turystycznie Słowację – przyznają sami organizatorzy w poście opublikowanym w mediach społecznościowych.

Cybersport na PGC

Warto zaznaczyć, że nasza redakcja była gościem podczas pierwszej edycji Pasha Gaming Camp 18+. Wywiad z samym CEO projektu, czyli pashą, możecie znaleźć tutaj. Jeśli chodzi o przebieg wydarzeń, zapraszamy do zapoznania się z felietonem, który przeczytacie w tym miejscu. Trzeba też odnotować, że PGC to nie tylko sam pasha, ale także zaproszeni goście. Wywiad z jednym z gości, Mateuszem "PAGO" Pągowskim, jest dostępny tutaj.