kamyk dowołany awaryjnie

Pierwotnie kamyk był ściągany do brytyjskiej organizacji jako szósty zawodnik. Miał on stanowić zabezpieczenie na wypadek kadrowych problemów, chociaż w związku z niepewną sytuacją rosyjskich graczy wydawało się, iż szykowany jest on na ewentualnego tymczasowego następcę Timofeya "Chronicle'a" Khromova. Tymczasem okazało się, że z powodu problemów wizowych przed pierwszą kolejką VALORANT Champions Tour w regionie EMEA wyeliminowany został Emir "Alfajer" Beder. Turek miał jednak nadal aplikować o zezwolenie do wjazdu na terytorium Niemiec.

Fnatic nadal ze zmiennikiem

Tymczasem kamyk wziął udział w spotkaniu z Giants, które zakończyło się gładkim triumfem Fnatic. Podczas zaplanowanego na piątek pojedynku z BBL Esports do składu miał wrócić Alfajer, ale dziś wiemy, że tak się nie stanie. Zawodnik znad Bosforu nadal nie otrzymał wizy. – Wczoraj poinformowano nas, że priorytetowo wizy przyznawane są osobom, które ucierpiały w trzęsieniu ziemi i stąd biorą się kolejne opóźnienia. W tygodniu otrzymaliśmy dobre wieści na temat jego długoterminowej wizy i teraz czekamy na rozwiązanie krótkoterminowe, które ma nadejść lada dzień – zapewnił Colin "CoJo" Johnson, Senior Team Director w dywizji VALORANTA Fnatic.

Tak więc już jutro o godzinie 18:00 kamyk weźmie udział w drugim w tym sezonie meczu VCT EMEA League. Spotkanie Fnatic z BBL Esports wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie możnaS oficjalnym kanale VALORANT Challengers East: Surge na Twitchu. Po więcej informacji na temat VCT EMEA 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.