Warszi ze sporym wyzwaniem na EMEA Masters

Pierwsze dwa starcia rozpoczną się o godzinie 17:00. Wówczas eSuba Marcina "Warsziego" Surały podejmie Papara SuperMassive, a Geekay Esports zmierzy się z Verdant. Formacja naszego rodaka trafiła niezbyt korzystnie. Reprezentanci Turkish Championship League, mimo iż nie poradzili sobie idealnie w fazie grupowej, to nadal są bardzo groźnymi rywalami i to oni wchodzą w ten mecz w roli faworyta. O wygraną zatem będzie naprawdę trudno. W drugim starciu większe szanse na przejście dalej mają reprezentanci Arabian League. Ci naprawdę nieźle poradzili sobie w grupach, a VER było mocno przeciętne.

HeSSZero i spółka muszą powtórzyć sukces z GLL-a

Dwie kolejne pary to Partizan Esports z AEGIS oraz Anorthosis Famagusta z WLGaming. W drugim z zestawień dojdzie do powtórki z finału Greek Legends League – wówczas ekipa Pawła "HeSSZero" Karwota i Bruna "Brunessa" Freunda pokonała ANO 3:1. Istnieje zatem spora szansa, że dzisiaj ponownie uda się rozprawić z dobrze znanymi sobie rywalami. Równolegle AEGIS będzie starało się zmazać plamy z fazy grupowej, walcząc z niepokonanym dotąd Partizanem. Mimo iż faworytem są reprezentanci Francji, to PAR ma za sobą naprawdę solidne występy i to spotkanie wcale nie musi być tak jednostronne, jak może się na pierwszy rzut oka wydawać.

Piątkowy harmonogram play-inów EMEA Masters:

7 kwietnia

Knockout Stage

17:00 Geekay Esports vs Verdant BO3
17:00 eSuba vs Papara SuperMassive BO3
20:00 Partizan Esports vs AEGIS BO3
20:00 Anorthosis Famagusta vs WLGaming BO3

Transmisję z tych spotkań śledzić będzie można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony EMEA Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

EMEA Masters