Silni rywale przed Anonymo

A to dlatego, że w grupie C, do której zostało przypisane Anonymo, znajdują się naprawdę trudni oponenci. W czystej teorii najłatwiejszy przeciwnik czeka ekipę Kacpra "Czypsego" Zaparuchy w meczu otwarcia. Po drugiej stronie barykady bowiem pojawi się Marcin "Warszi" Surała i jego eSuba. Wróg ten powinien być w zasięgu OAE, ale patrząc na wyniki mistrzów Ultraligi musimy być ostrożni nawet z przypuszczeniami co do tego meczu. Dwa kolejne starcia to już naprawdę twardy orzech do zgryzienia. Wszak naprzeciwko Anonimowym staną gracze UOL Sexy Edition a później LDLC OL. Z mistrzami Prime League srebrni medaliści naszych rozgrywek staną około 20, a zaraz po tym pojedynku podejmą triumfatorów ligi francuskiej.

Podopieczni Devilpiotra i Fresskowy spróbują wydostać się z grupy B

W tym samym czasie rywalizacja o punkty toczyć się będzie jeszcze w ramach zbioru B. Tam będziemy mogli śledzić poczynania jednego polskiego zawodnika oraz graczy rodzimego szkoleniowca. Wszak w Movistar Riders na pozycji środkowego występuje Bartłomiej "Fresskowy" Przewoźnik, natomiast trenerem FUT Esports jest Piotr "Devilpiotr" Zaborowski. I to właśnie potyczka tych osobistości otworzy nam zmagania w tejże grupie. Później wicemistrzowie Turkish Championship League zmierzą się z Macko Esports o 19 oraz z AEGIS o 21. MRS natomiast o 20 podejmie trzecią siłę Francji, a na koniec dnia rzuci rękawicę mistrzom PG Nationals. Warto zatem zarezerwować dzisiaj wolny wieczór i opracować plan na śledzenie obu grup w tym samym czasie. Szykują się bowiem naprawdę niezłe pojedynki.

Harmonogram dzisiejszych zmagań na EMEA Masters:

12 kwietnia

Grupa B

17:00 FUT Esports
Devilpiotr
vs Movistar Riders
Fresskowy
BO1
18:00 AEGIS vs Macko Esports BO1
19:00 Macko Esports vs FUT Esports
Devilpiotr
BO1
20:00 AEGIS vs Movistar Riders
Fresskowy
BO1
21:00 AEGIS vs FUT Esports
Devilpiotr
BO1
22:00 Macko Esports vs Movistar Riders
Fresskowy
BO1

Grupa C

17:00 eSuba
Warszi
vs Orbit Anonymo
Ultraliga #2
BO1
18:00 UOL Sexy Edition vs LDLC OL BO1
19:00 eSuba
Warszi
vs LDLC OL BO1
20:00 Orbit Anonymo
Ultraliga #2
vs UOL Sexy Edition BO1
21:00 Orbit Anonymo
Ultraliga #2
vs LDLC OL BO1
22:00 eSuba
Warszi
vs UOL Sexy Edition BO1

Transmisję z nadchodzących spotkań śledzić będzie można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony EMEA Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

EMEA Masters