Zero Tenacity
Zero Tenacity 0:1 Los Heretics
Color
Sion
iBo
Gnar
Ryuzaki
Lee Sin
Bluerzor
Wukong
SlowQ
LeBlanc
Zwyroo
Viktor
Noah
Xayah
Flakked
Varus
Kabbie
Leona
marlon
Renata Glasc

Pierwsza krew przelała się w czwartej minucie, kiedy to Sebastian "Color" Czyżyk musiał uznać wyższość Marcina "iBo" Lebudy, który z pomocą swojego dżunglera zdołał go ukatrupić. Następne natomiast cios zadało Z10, zabijając na dole marlona. Sytuacja w finansach zatem była nadal remisowa. Dopiero w 12. minucie, w walce o Smoka Piekielnego, HRTS wysunęło się na prowadzenie, uśmiercając trzech rywali i dopisując jeszcze do tego głowę potwora. Dzięki temu wicemistrzowie Hiszpanii uzyskali niespełna trzy tysiące sztuk złota przewagi.

Kolejna większa potyczka wydarzyła się w ramach następnego smoka i tam ponownie, niczym kalka, Heretycy zdobyli trzy eliminacje i zapisali punkt duszowy. Od tego momentu zespół trójki Polaków już definitywnie zaczął dyktować warunki spotkania. Reprezentanci naszego podwórka nie mieli nic do powiedzenia. Upadali raz po raz, a ich rywale przybliżali się do skończenia meczu. Finalnie udało się to w 24. minucie.

Transmisję z nadchodzących spotkań śledzić będzie można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony EMEA Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

EMEA Masters