Los Heretics vs
(17:00, BO3)
Team GO

iBo i spółka z trudnym zadaniem w EMEA Masters

Rywalem Marcina "iBo" Lebudy i jego towarzyszy będzie francuski Team GO. Ekipa Linasa "Lyncasa" Nauncikasa znakomicie poradziła sobie w fazie grupowej zawodów, wygrywając pięć z sześciu spotkań. Dzięki temu uplasowała się na pierwszej lokacie. Heretycy zaś mieli nieco trudniejszą przeprawę, ale finalny wynik i tak był naprawdę niezły. Wszak dwukrotnie ograli Zero Tenacity oraz Geekay Esports, a ulegli jedynie İstanbul Wildcats, czyli głównym kandydatom do zdobycia trofeum.

Dzisiejsze zestawienie po raz kolejny na papierze wypada niezwykle wyrównanie. Los Heretics są obrońcami tytułu i wydaje się, że jeśli tylko pokażą swoją najlepszą formę, to mają szansę zameldować się w decydującej batalii. W wyśmienitej dyspozycji jest strzelec Heretyków, Victor "Flakked" Lirola Tortosa, który bardzo często stanowi o sile swojego zespołu. GO również prezentuje naprawdę wysoki poziom. Co prawda gra brygady litewskiego leśnika w rewanżach nie była tak perfekcyjna, ale nadal trzeba tę formację respektować. Jest to jednak pewna szansa dla kolektywu z trzema Polakami w składzie. Trzeba ją tylko należycie wykorzystać.

Triumfator tego starcia już w najbliższy wtorek zmierzy się z Unicorns Of Love Sexy Edition o miejsce w wielkim finale EMEA Masters. Ten natomiast zaplanowany jest na 29 kwietnia, czyli przyszłą sobotę.


Transmisję z tego spotkania śledzić będzie można na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony EMEA Masters zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się po kliknięciu poniższego baneru:

EMEA Masters