Były kolega Raxxo zagra w LFL-u?

Do takich informacji dotarł dziennikarz Brieuc Seeger, znany w środowisku pod pseudonimem LEC Wooloo. Na Twitterze Belga pojawił się wpis, który informuje o tym, że Caliste "Caliste" Henry-Hennebert na letnią edycję LFL-a zawita do Karmine Corp. Nastoletni marksman miałby zająć miejsce Muhammeda Hasana "Kaoriego" Şentürka. Ten rzekomo rozstanie się z zespołem po splicie wspólnej gry.

Młody Francuz dwa lata temu rozpoczął swoją karierę profesjonalnego zawodnika, głównie rywalizując w pomniejszych turniejach. Dopiero pod koniec zeszłego roku zadebiutował na wyższym poziomie, biorąc udział w Coupe de France. Tam pod banderą Mirage Elyandra miał okazję współpracować z Oskarem "Raxxo" Bazydłem. Formacja ta jednak odpadła już po pierwszym starciu, ulegając Les Bandes Jaunes. Ostatni split spędził w drugiej dywizji LFL-a, grając dla ViV Esport. Pod szyldem tej organizacji dotarł do play-offów ligi, zajmując finalnie 5. miejsce.

Caliste wcześniej w tym samym roku uplasował się na 1. miejscu zachodniej solo kolejki. Jest to naprawdę duże osiągnięcie dla tak młodego gracza. Nie bez powodu ten znalazł się na celowniku organizacji z wyższego segmentu europejskich rywalizacji. Co warte odnotowania, w razie transferu Henry-Hennebert będzie najmłodszym zawodnikiem, jaki dotychczas miał możliwość gry w lidze francuskiej.

Targamas bliski powrotu do Karmine Corp?

Inny reporter – Alejandro "anonimotum" Gomis – potwierdził słowa Seegera, dodając od siebie kilka dodatkowych informacji. Według jego źródeł Raphaël "Targamas" Crabbé jest pierwszą opcją, jaką rozważa zarząd KC na rolę wspierającego. Hiszpański dziennikarz zaznacza jednak, że jego przyszłość nie jest jeszcze znana, bowiem nadal ma ważny kontrakt z EXCEL ESPORTS. Gdy wszystko poszłoby według planu, oznaczałoby to powrót belgijskiego wspierającego do organizacji po półtora roku przerwy.

Jeśli plotki się potwierdzą, tak będzie prezentować się skład Karmine Corp:

Lucas "Cabochard" Simon-Meslet
Duncan "Skeanz" Marquet
Lucas "SAKEN" Fayard
Caliste "Caliste" Henry-Hennebert
Raphaël "Targamas" Crabbé
Stefan "Nerroh" Pereira