CS:GO już z przedmajorową aktualizacją

Klasycznie już w CS:GO pojawiła się specjalna przepustka, po której nabyciu otrzymamy m.in. dostęp do Wyzwania Pick'Em czy też możliwość zdobywania specjalnych turniejowych monet, które później wymienimy na zestawy pamiątkowe. Każdy posiadacz przepustki będzie mógł zdobyć za wykonywane zadania trzy takie monety, chyba że zakupi specjalną wersję Viewer Passa +3, który, jak sama nazwa wskazuje, doda kolejne trzy coiny. Następne monety będzie można nabywać również podczas trwania zawodów. Co ważne, przepustka potaniała nieco względem tej, która została opublikowana przy okazji Intel Extreme Masters Rio 2022 – teraz w zależności od wersji zapłacimy 44,50 zł lub 79,95 zł, podczas gdy w trakcie mistrzostw świata w Brazylii było to odpowiednio 49,15 zł i 88,50 zł.

Tańsze są także kapsuły z naklejkami – w Rio kosztowały one 4,85 zł, teraz zaś 4,40 zł. Ów stickery zawierać mogą loga uczestniczących w paryskim Majorze drużyn lub też autografy poszczególnych zawodników. Dostępne one będą w różnych wariantach, które różnią się zarówno poziomem rzadkości, jak i późniejszą ceną na rynku Steam. Zaczynając od papierowych, poprzez brokatowe i holograficzne, a na złotych kończąc. Naklejki te będziemy mogli później przyklejać na posiadanych przez nas broniach, chociaż warto pamiętać, że gdy już raz się na to zdecydujemy, to nie będzie odwrotu, a sticker będzie przypisany do konkretnego wyposażenia na zawsze. No chyba, że go zdrapiemy, ale wtedy przepadnie on bezpowrotnie. Tak czy inaczej, poniżej prezentujemy pełną zawartość przedmajorowej aktualizacji CS:GO:

Paris 2023 CS:GO Major Championship

 • "Przepustka Widza Paryż 2023" i "Przepustka Widza Paryż 2023 +3" są już możliwe do nabycia. Połowa zysków trafi do graczy, drużyn i organizacji biorących udział w BLAST.tv Paris Major
 • Wraz z Przepustką Widza dostajemy:
  • możliwy do ulepszania żeton Paryż 2023
  • dostęp do Wyzwania Pick'Em Paryż
  • nielimitowane drużynowe graffiti na czas trwania imprezy
  • ikonę czatu na Steam.tv
  • dostęp do zestawów pamiątkowych Paryż 2023
 • naklejki drużyn i naklejki z autografami graczy też są możliwe do nabycia. Połowa zysków trafi do graczy, drużyn i organizacji biorących udział w BLAST.tv Paris Major

Po więcej informacji na temat BLAST.tv Paris Major 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

BLAST.tv Paris Major 2023