autimatic z gorzkimi słowami

Gracze Evil Geniuses na IEM-a przybyli dzięki zaproszeniu przyznanemu dla tzw. lokalnych bohaterów. Brak konieczności gry w eliminacjach był z pewnością błogosławieństwem, tym bardziej że zespół w Dallas bynajmniej nie zachwycił. Zamiast tego uległ najpierw FaZe Clanowi, a potem również grającemu ze zmiennikiem Complexity i w efekcie pożegnał się już z imprezą. Jak się okazało, ostatnią dla EG na scenie Global Offensive. – To tyle, jeżeli o nas chodzi. Za nami ostatni turniej w CS:GO. Nie jest to powrót, o którym marzyłem albo na który liczyłem, ale otrzymałem wiele lekcji, które zapamiętam na zawsze. Jestem podekscytowany na myśl o rozpoczęciu grindu w CS2, gdy już się ukaże – przyznał gorzko Timothy "autimatic" Ta.


Mistrz świata z 2018 roku w pewnym momencie porzucił Counter-Strike'a, by spróbować swoich sił w VALORANCIE. Tam jako gracz T1 rywalizował przez blisko rok, ale tuż przed startem sezonu 2022 powrócił do korzeni, wiążąc się właśnie z Evil Geniuses. Od tego czasu jednak bogata gablota 26-latka z trofeami ani drgnęła, bo jego zespół regularnie zawodził. Zresztą EG dla wielu stało się koronnym argumentem przeciwko wszelkiego rodzaju franczyzom i porozumieniom, gdyż gdyby nie wcześniej podpisane umowy, to trudno zakładać, by autimatic i jego partnerzy tak często pojawialiby się na imprezach pokroju ESL Pro League czy też BLAST Premier.

kassad punktuje Evil Geniuses

Zresztą liczby mówią same za siebie. Przywołał je Aleksandar "kassad" Trifunović, czyli naczelny krytyk Evil Geniuses. Jak możemy wyczytać z podsumowania sporządzonego przez Serba, w tym roku autimatic i spółka wygrali tylko 3 z 17 spotkań BO3 oraz 7 z 16 starć BO1. Trudno więc mówić tutaj o szczególnie imponujących liczbach, szczególnie że poza Heroic lista pokonanych drużyn również nie prezentuje się okazale. To wszystko sprawiło, że w momencie pisania tego tekstu Źli Geniusze znajdują się dopiero na 55. miejscu w rankingu HLTV! I w związku z tym, że nawet zmiany personalne nie za bardzo pomagają w poprawie wyników, trudno oczekiwać znaczącego awansu w najbliższym czasie.