exeed i ESCA z ważnymi triumfami

Wczoraj najbardziej wyrównane było już pierwsze spotkanie. W nim exeed dzięki świetnym inicjacjom grającego Neeko Roshana "Roshana" Vissera wygrało po zaciętej batalii z Iron Wolves. Następnie AliorBank Team ograł Grypciocraft Esports, dominując na każdej linii. Jednostronny był też mecz tygodnia pomiędzy Teamem ESCA Gaming a Maturalnymi Forsaken. ESCA z Jiřím "Sawyorem" Libánským i Berşanem "WaenĄ" Aydınem na czele od startu rozgrywki przeważała nad MFSK, idąc po czwarty triumf na swoje konto. Potem Orbit Anonymo po całkiem wyrównanym starciu pokonało Illuminar Gaming, a Zero Tenacity zmiażdżyło Komil & Friends w nieco ponad 22 minuty.

Tak prezentują się wyniki pierwszego dnia trzeciej kolejki Ultraligi:

13 czerwca
17:00 Iron Wolves 0:1 exeed BO1
18:00 Grypciocraft Esports 0:1 AliorBank Team BO1
19:00 Maturalni Forsaken 0:1 Team ESCA Gaming, ESCA logo Team ESCA Gaming BO1
20:00 Orbit Anonymo 1:0 Illuminar Gaming BO1
21:00 Komil & Friends 0:1 z10 Zero Tenacity BO1

AliorBank podejmie Illuminar

W pierwszym spotkaniu drugiego dnia trzeciej kolejki rozgrywek exeed zmierzy się z Komil & Friends. EXD jest aktualnie na fali trzech zwycięstw z rzędu, a KNF uległo w każdym rozegranym jak dotąd starciu, więc faworyt jest wszystkim znany. Podobnie sytuacja ma się w drugim meczu, choć obie formacje mają ten sam bilans. Zaskakujący wszystkich Team ESCA Gaming zagra z dużo mocniejszym na papierze Orbit Anonymo. Najciekawiej zapowiada się trzecia odsłona środkowego wieczoru, gdyż w niej Illuminar podejmie AliorBank Team. Oba zespoły znakomicie zaczęły dziesiąty sezon Samsung Galaxy Ultraligi, choć w ostatnim czasie radzą sobie trochę gorzej. Po tym zobaczymy starcie dwóch ekip z wynikiem 3-3. Iron Wolves zmierzy się z Maturalnymi Forsaken i to Wilki są faworytami ze względu na lepszy skład na papierze. Na koniec kolejki Z10 powinno bez problemu wygrać z dalej ostatnim Grypciocraftem.

Tak prezentuje się terminarz drugiego dnia trzeciej kolejki Ultraligi:

14 czerwca
17:00 Komil & Friends vs exeed BO1
18:00 Orbit Anonymo vs Team ESCA Gaming, ESCA logo Team ESCA Gaming BO1
19:00 Illuminar Gaming vs AliorBank Team BO1
20:00 Iron Wolves vs Maturalni Forsaken BO1
21:00 Grypciocraft Esports vs z10 Zero Tenacity BO1

Transmisję z rozgrywek dziesiątego sezonu Ultraligi będzie można śledzić na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji dotyczących tej edycji zmagań zapraszamy do naszej relacji tekstowej: