"Leggendarne" wydarzenie dla fanów CS:GO z całego świata

W ramach podarku dla społeczności CS:GO GG.BET zebrało Team Vitality oraz NAVI, dwóchj swoich esportowych partnerów, by zawalczyły ze sobą na najwyższym poziomie... ale z pewnym zwrotem akcji. Możliwe, że gracze, w tym ZywOo oraz s1mple, przez całe wydarzenie nie będą grać w swoich nominalnych zespołach! Fani na Twitterze oraz Twitch.tv będą mieli szansę, by wpłynąć na zmiany w składach w trakcie całego eventu.

Transmitowany na żywo na Twitch.tv mecz pokazowy Match of Leggends pojawia się w momencie idealnym dla fanów CS:GO, którzy czekają na jakieś wydarzenia. Przychodzi on bowiem w momencie, gdy w esportowym kalendarzu CS:GO nic się nie dzieje i staje się okazją do celebracji gry oraz fanów, tworząc niesamowite chwile między dwoma czołowymi zespołami świata.

Obsada meczu pokazowego obejmuje m.in. komentatorów CS:GO oraz Jamesa "Banksa" Banksa jako prowadzącego. Ponadto francuski klub esportowy Team Vitality będzie transmitować event wraz z ukraińskim klubem esportowym NAVI, podczas gdy brazylijski youtuber i streamer, Alexandre "gAuLeS" Borba, odpowiadać będzie za brazylijską transmisję, a Maincast z Ukrainy za transmisję ukraińską.

Trzy unikalne, pełne emocji mecze

Fani mogą spodziewać się trzech spotkań pomiędzy dwoma zespołami wraz z kilkoma zmianami w składach oraz głosowaniem fanów. Po klasycznym meczu CS:GO pomiędzy uczestnikami, w drugim starciu zobaczymy ZywOo grającego dla NAVI i s1mple reprezentującego Team Vitality. W trzeciej i ostatecznej grze zespoły będą musiały zaadaptować się do kaprysów swoich kibiców, zmieniając składy na podstawie głosowania na Twitterze. Dzięki temu fani zobaczą na przestrzeni showmatchu interesujące kompozycje zespołowe, a jeżeli zagłosuje wystarczająca liczba osób, to kibice obejrzą też dwóch najlepszych graczy oraz rywali grających w tym samym składzie.

Harmonogram Match of Leggends:

  • Mecz 1: klasyczny spotkanie CS:GO
  • Mecz 2: ZywOo i s1mple zmieniają zespoły
  • Mecz 3: dwie najczęściej wybierane zmiany w składach (głosowanie Twitter)
  • Outro: trofeum dla MVP i gratulacje

Kibice Teamu Vitality korzystający z aplikacji V.Hive mogą obstawiać wyniki meczów za pomocą punktów doświadczenia w Prediction Game powered by GG.BET. Podczas meczu pokazowego będzie można zdobyć też ekskluzywne nagrody, w tym gadżety GG.BET x Vitality!

Idealna okazja, by zobaczyć najnowszy nabytek Teamu Vitality w akcji

Kibice będą mogli z bliska przyjrzeć się temu, co czeka nas w Counter-Strike'u, gdyż Team Vitality wystawi w meczu swój najnowszy nabytek. Były gracz OG, Shahar "flameZ" Shush, podczas spotkania pokazowego zaliczy swój debiut. Fani z całego świata będą mogli zobaczyć, jak flameZ i reszta graczy przystosują się do nowej ekipy, zmian w składzie i innych rzeczy podczas elektryzującego Match of Leggends.

Źródło: informacja prasowa