Pierwszy test po wakacjach

Co ważne, BLAST Premier Fall zainauguruje mecz z udziałem niedawno koronowanych mistrzów świata. Team Vitality, bo o tej drużynie mowa, bynajmniej po sukcesie na Majorze nie próżnował i dokonał nawet jednej zmiany w swoim składzie! A konkretnie miejsce doświadczonego Petera "dupreeha" Rasmussena zajął młody talent z OG, Shahar "flameZ" Shushan. I wreszcie dziś Izraelczyk pokaże się nam na tle Evil Geniuses, którzy z kolei wymienili niemal cały zespół. Trudno być jednak zaskoczonym, bo Źli Geniusze od wielu miesięcy borykają się z potężnym kryzysem, z którego dotychczas nie udało im się wydostać. Pytanie, czy awans członków akademii okaże się właściwym lekarstwem? No i czy wystarczy, by przeciwstawić się Vitality?

Kilka godzin później w akcji oglądać będziemy też Ninjas in Pyjamas. Słynny NIP od niedawna ponownie może korzystać z usług Hampusa "hampusa" Posera, który po dłuższej przerwie powrócił do wyjściowej piątki. Jednocześnie przejął on też obowiązki prowadzącego, które ostatnio należały do pożegnanego Aleksiego "Aleksiegob" Virolainena. Do jednej zmiany doszło też w szeregach najbliższego rywala Ninjas, czyli Complexity. Ale była to też zmiana dużego kalibru. Wszak organizacja pozyskała legendę Teamu Liquid, Jonathana "EliGE'A" Jablonowskiego. Zadaniem doświadczonego Amerykanina będzie pomoc coL w dostaniu się na szczyt, a potem w utrzymaniu się na nim.

Czwartkowy harmonogram BLAST Premier Fall Groups:

13 lipca

Półfinał drabinki wygranych grupy A

15:00 Team Vitality vs Evil Geniuses BO3
18:30 Ninjas in Pyjamas vs Complexity BO3

Polskojęzyczna transmisja z BLAST Premier Fall Groups 2023 dostępna będzie na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.