Zatem zespół mantuu ogrywa skład F1KA

Podczas wczorajszych starć w ramach BLAST Premier F1KU i spółka ulegli bowiem BIG, którego graczem jest Mateusz "mantuu" Wilczewski. Niemniej samo spotkanie miało zacięty przebieg i zakończyło się dopiero po trzech mapach. Ogółem tyle trzeba było, by mantuu i spółka pozostali w grze, jednocześnie eliminując OG. Dalej oglądać będziemy również Astralis. Wszystko dlatego, że zespół z Danii z zaskakującą łatwością rozprawił się z Complexity. Dla amerykańskiej formacji to z pewnością spore rozczarowanie po tym, jak udanie zaczęła zawody, ogrywając NIP.

Podsumowując – czwartkowe wyniki BLAST Premier Fall Groups:

21 lipca

1. runda play-inów

15:00 Astralis 2:0 Complexity Vertigo 16:12
Overpass 16:4
18:30 OG 1:2 BIG Mirage 16:11
Overpass 13:16
Ancient 11:16

Tymczasem dziś mecz o awans między Liquid a Astralis

Tak więc play-iny trwają, a już dziś awans na jesienne finały BLAST Premier 2023 zapewni sobie kolejne ekipa. Będzie to albo Team Liquid, albo też Astralis – o wszystkim przesądzi zaplanowane na 18:30 bezpośrednie spotkanie pomiędzy tymi dwiema formacjami. Wcześniej jednak w meczu o życie niezmiennie walczący o wyjście z kryzysu Evil Geniuses staną naprzeciwko G2 Esports. Popularni Samurajowie na razie nie do końca przekonują swoją postawą, ale na papierze i tak są murowanym faworytem sobotniej potyczki.

Tak więc piątkowy harmonogram BLAST Premier Fall Groups:

22 lipca

1. runda play-inów

15:00 Evil Geniuses vs G2 Esports BO3

2. runda play-inów

18:30 Team Liquid vs Astralis BO3

Na koniec warto zaznaczyć, że polskojęzyczna transmisja z BLAST Premier Fall Groups 2023 dostępna będzie na kanale Piotra "izaka" Skowyrskiego na Twitchu. Ponadto po więcej informacji na temat turnieju zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.