dycha i ENCE zagrają z Vitality

dycha i jego partnerzy z ENCE jak na razie pozostają niepokonani na IEM Cologne 2023. A przecież zespół naszego rodaka mierzył się już z 9INE, Fnatic oraz Heroic! Tym bardziej więc świetna postawa popularnych Ośmiornic musi robić wrażenie. Mimo to dziś ponownie muszą one wznieść się na wyżyny swoich umiejętności. Wszystko dlatego, że na ich drodze pojawią tym razem mistrzowie świata z Teamu Vitality! Ci wczoraj wyrzucili za burtę Cloud9, ale wcześniej usieli się sporo namęczyć. To może świadczyć, że TV jest więc do ogrania. Tym bardziej że o ile ENCE od pół roku występuje w tym samym składzie, tak w Vitality dopiero co doszło do zmiany. A to oznacza, że dycha i spółka będą mieć nad wyżej notowanymi rywalami ewidentną przewagę w zgraniu.

Kilka godzin później na serwerze zamelduje się także G2 Esports. Popularni Samurajowie również nie poznali w Kolonii jeszcze smaku porażki, co może zaskakiwać. Wszak ekipa ta przed wakacjami zaliczyła kilka wpadek i wiele osób spodziewało się zmian personalnych. Do tych jednak nie doszło, a mimo to G2 na IEM-ie wyglądało jak dotychczas bardzo dobrze. Dowodem na to jest m.in. triumf nad Vitality. Teraz jednak przed międzynarodowym zespołem spotkanie z rewelacją turnieju, czyli Astralis. Duńczycy jeszcze przed rozpoczęciem zmagań nie byli bynajmniej uważani za faworytów, ale w obliczu świetnej formy Nicolaia "dev1ce'a" Reedtza na poważnie trzeba brać scenariusz, w którym to oni awansują do wielkiego finału.

Sobotni harmonogram IEM Cologne 2023:

5 sierpnia

Półfinał

15:30 ENCE vs Team Vitality BO3
19:00 G2 Esports vs Astralis BO3

Wybrane mecze wraz z polskim komentarzem oglądać będzie można w ESL.TV Polska na Twitchu oraz YouTube. Po więcej informacji na temat IEM Cologne 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

Intel Extreme Masters IEM