Anonymo kontra mistrzowie EMEA Masters na start

W poniedziałkowym repertuarze czekają nas pojedynki w ramach grup A oraz C. W pierwszej z nich znaleźli się właśnie mistrzowie dziesiątego sezonu Ultraligi. Ci już na start będą musieli pokazać się ze swojej najlepszej możliwej strony. A to dlatego, że po drugiej stronie barykady staną obrońcy tytułu EMEA Masters – DenizBank İstanbul Wildcats. Żbiki po raz kolejny zdobyły także złoty medal w lidze tureckiej, więc wygląda na to, że są w bardzo dobrej formie.

Dwie godziny po otwierającym rywalizację starciu OAE ponownie wejdzie do gry, lecz tym razem z GTZ Esports, które awansowało z play-inów. I tutaj wydaje się, że Michał "Roison" Dubiel i spółka mają największą szansę na sukces. Wszak mecz z mistrzami Portugalii w czystej teorii nie brzmi jak ogromne wyzwanie, choć wszyscy dobrze wiemy, jak nieprzewidywalne potrafią być niektóre wyniki. Dzień rozgrywkowy również zamknie spotkanie z udziałem Anonimowych, którzy wtedy podejmą BISONS ECLUB. Wicemistrzowie Hiszpanii z pewnością będą faworytami tego zestawienia, ale warto mieć na uwadze, że Bizony na arenie międzynarodowej jak na razie zawodziły.

Cinkrof faworytem w swoich starciach

W koszyku sygnowanym literą C natomiast rywalizować przez najbliższe dni będzie Jakub "Cinkrof" Rokicki. Polski leśnik wypowiedział się nieco więcej na temat samej organizacji tego turnieju w ostatnim wywiadzie z naszym portalem. Niemniej mimo niezbyt przychylnych słów grać trzeba, a pierwsze pojedynki w wykonaniu Karmine Corp, którego częścią jest nasz rodak, odbędą się właśnie dziś. KC w swojej grupie jest jednak murowanym faworytem. Wszystko za sprawą tego, że mistrzom Francji przyjdzie walczyć z Macko Esports, Nativz oraz Anorthosis Famagusta Esports. Nie ma co ukrywać, że takie formacje nie powinny przysporzyć zbyt wielu kłopotów najlepszej drużynie jednej z najsilniejszych lig na tym szczeblu zmagań. Spodziewać zatem możemy się dość łatwych przepraw, choć w formacie, w którym wszystkie pojedynki rozgrywane są w systemie best of 1 wiele może się wydarzyć.

Harmonogram pierwszego dnia EMEA Masters prezentuje się następująco:

21 sierpnia

Grupa A

17:00 Orbit Anonymo vs DenizBank İstanbul Wildcats BO1
18:00 BISONS ECLUB vs GTZ Esports BO1
19:00 Orbit Anonymo vs GTZ Esports BO1
20:00 BISONS ECLUB vs DenizBank İstanbul Wildcats BO1
21:00 DenizBank İstanbul Wildcats vs GTZ Esports BO1
22:00 BISONS ECLUB vs Orbit Anonymo BO1

Grupa C

17:00 Macko Esports vs Karmine Corp BO1
18:00 Nativz vs Anorthosis Famagusta BO1
19:00 Macko Esports vs Nativz BO1
20:00 Karmine Corp vs Anorthosis Famagusta BO1
21:00 Nativz vs Karmine Corp BO1
22:00 Macko Esports vs Anorthosis Famagusta BO1

Transmisja z wybranych meczów EMEA Masters dostępna będzie na kanałach Polsat Games na TwitchuYouTube oraz w telewizji. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji tekstowej:

EMEA Masters