NAVI w grupie m.in. z G2 i GUILD

Dotychczasowe odsłony ESL Impact League miały dla NAVI mieszany przebieg. W dwóch pierwszych kampaniach Polki niepokonane przechodziły przez fazę grupową, ale przez porażki w decydujących spotkaniach nie dostawały się na lanowe finały. Dopiero za trzecim razem osiągnęły one swój cel. Co więcej, w Dallas dotarły one aż do wielkiego finału, ulegając w nim Nigma Galaxy. Teraz po raz czwarty będą miały szansę zgarnąć mistrzowski tytuł najważniejszej kobiecej ligi CS:GO. Przed nimi jednak długa droga, która rozpocznie się podczas online'owej fazy grupowej w ramach europejskiej dywizji. Tam Javelins rywalizować będą w grupie oznaczonej literą B.

Nasze rodaczki mierzyć się tam będą m.in. z G2 Oya, czyli ekipą Julii "juliano" Kiran i Zainab "zAAz" Turkie. Poza nimi w grupie tej znalazły się także Rosjanki z 9Pandas Fearless i międzynarodowy skład GUILD. Ostatnie dwa sloty zgarnęły natomiast miksowe Ler Her Cook i shinigami. Z kolei w zbiorze A zagrają trzykrotne mistrzynie ESL Impact League, Nigma Galaxy. Ich rywalkami będą graczki choćby BIG EQUIPY czy NIP Impact. Po raz kolejny do gry przystąpią także Aces i VP.Angels. Nową nazwą w stawce jest natomiast rosyjsko-kazachskie YeYo. Jak więc widać, jedynymi Polkami, które przystąpią do gry, będą te reprezentujące NAVI Javelins.

Grupy europejskiej ESL Impact League Season 4:

Grupa A Grupa B
Aces BIG EQUIPA Nigma Galaxy 9Pandas Fearless G2 Oya GUILD
NIP Impact VP.Angels YeYo Ler Her Cook
NAVI Javelins shinigami

Zmagania w ramach europejskiej dywizji ESL Impact League Season 4 odbywać się będą między 13 września a 29 października. Ostatecznie po awans na lanowe finały w Walencji sięgną trzy najlepsze drużyny.