AGO wytypowało nową piątkę

Testy w AGO prowadzone były pod okiem dwóch trenerów, tj. Mikołaja "miniroxa" Michałkowa oraz Patryka "Sidneya" Koraba. A teraz ten pierwszy potwierdził, iż dobiegły one końca. – Oficjalnie mogę powiedzieć, że testy się już zakończyły. Wiemy, jaką piątkę chcemy mieć w naszym zespole. Oczywiście pozostaje jeszcze potwierdzenie formularzy i wszystkich tych papierowych rzeczy, ale chyba mogę stwierdzić, że piątkę mamy już wybraną. Jesteśmy na ostatnich rozmowach. Wydaje mi się, że jeżeli wszyscy zaakceptują warunki, które im zaproponujemy, to będziemy mieli już gotowy line-up – ogłosił minirox. Przypomnijmy, że on sam niedawno powrócił w szeregi Jastrzębi po półrocznym rozbracie z organizacją.

Na ten moment nie znamy jeszcze personaliów poszczególnych zawodników. Te zostaną podane do publicznej wiadomości dopiero w przeciągu najbliższych tygodnia lub dwóch. Wiadomo natomiast, iż w nowym AGO znaleźli się gracze reprezentujący w sumie cztery narodowości. Czy są wśród nich Polacy? Według internetowych informatorów, którzy pisali o tym tutaj oraz tutaj, prawdopodobnie nie. A skoro już o medialnych doniesieniach mowa, to warto zaznaczyć, że nie brakowało w nich ciekawych nazwisk, które Jastrzębie miały sprawdzać. Mowa była m.in. o Leo "Svedjehedzie" Svedjehedzie z EYEBALLERS, czyli organizacji Jespera "JW" Wecksella i Robina "flushy" Rönnquista, a także o Matthieu "Razzmo" Mellocie, byłym członku HEET.

A co już po ogłoszeniu nazwisk zaangażowanych przez AGO? – Myślę, że pierwsze występy będzie można zobaczyć za około trzy tygodnie. Tak bym obstawiał, że wtedy zagramy jakiś pierwszy oficjalny turniej w nowym składzie – zapewnił Arkadiusz "Maden" Madeński, obecny wiceprezes Jastrzębi. Wcześniej zawodnicy mają udać się również na bootcamp, który będzie inauguracją ich przygody z warszawską organizacją.