devils.one 1:3 Komil & Friends

devils.one już bez szans na awans do Ultraligi

Pierwsze starcie drugiej kolejki turnieju promocyjnego do Ultraligi zdecydowanie nie zapowiadało tego, jak potoczyć miały się trzy kolejne. devils.one zaserwowało swoim rywalom stompa z prawdziwego zdarzenia. Komil & Friends w ciągu półgodzinnego spotkania zdołali zdobyć zaledwie dwa zabójstwa. Tomasz "Badlyyga" Bałdyga i spółka niemal od samego początku sprawowali kontrolę nad mapą i poszli po przeciwny Nexus pewnym krokiem. Już pierwsze kilkanaście minut meczu numer dwa nieco stonowało zapał Diabłów. Gra powoli zaczynała wymykać się z ich rąk i nawet bohaterska kradzież Nashora nie pozwoliła im ponownie przejąć sterów. Przegrana walka na kolejnym Baronie w ciągu kilku minut doprowadziła do wyrównania serii.

Następne odsłony spotkania przebiegły całkowicie po myśli KNF. Pomimo drobnych potknięć i kilku niefortunnych potyczek formacja Patryka "lee sanga" Kozłowskiego zdołała przekuć wczesne przewagi w zwycięstwa, dopisując do swojego konta dwie kolejne wygrane i niszcząc nadzieje DV1 w zaledwie czterech grach. Reprezentanci minionego sezonu Ultraligi natomiast wciąż utrzymują się w grze i staną jutro w szranki z przegranym dzisiejszego pojedynku.

Team ESCA Gaming vs
(17:00, BO5)
B2TG Outlaws

Team ESCA Gaming czy Back2TheGame Outlaws – kto zamelduje się dziś w pierwszej lidze?

Turniej promocyjny do Ultraligi dopiero się rozkręca. Dziś czeka nas starcie na samym szczycie drabinki – o bezpośredni awans zawalczą bowiem zwycięzcy swoich poprzednich serii. Team ESCA Gaming po szybkiej i jednostronnej potyczce z DV1 zmierzy się z Back2TheGame Outlaws, które również oddelegowało KNF do drabinki przegranych już po trzech grach. Obie formacje wchodzą więc do dzisiejszego spotkania rozpędzone i pewne siebie, a zaprezentowany przez nie styl może napawać optymizmem.

Czy ESCA zagwarantuje sobie ponownie miejsce w lidze, której częścią jest nieprzerwanie od 2021 roku? Czy może to BT2G zaskoczy nas powiewem świeżości? Tego dowiemy się już dziś. Losy tych drużyn będziecie mogli śledzić od godziny 17:00 na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube.