Międzynarodowy skład pod wodzą miniroxa

I już na starcie warto poinformować, że w nowym zespole AGO nie znalazło się miejsce dla żadnego Polaka. Naszymi rodakami są jedynie dwaj trenerzy, czyli Mikołaj "minirox" Michałków oraz Patryk "Sidney" Korab. – Po kilku miesiącach testów możemy wreszcie zaprezentować zespół. Sądzę, że dla AGO jako organizacji to świetny ruch. Cieszę się, że mogę dowodzić tymi chłopakami. Czas pokaże, gdzie uda nam się dotrzeć – przyznał minirox. Przypomnijmy, że 26-latek zaledwie dwa miesiące temu powrócił do AGO po półrocznym rozbracie, w którego trakcie nie udało mu się znaleźć nowego pracodawcy. Nie da się jednak ukryć, że to w ekipie Jastrzębi czekać go będzie największe wyzwanie w dotychczasowej karierze szkoleniowej.

Oto nowe AGO

Nowymi podopiecznymi Michałkowa zostali m.in. dwaj Szwedzi, Leo "Svedjehed" Svedjehed oraz Jonathan "delle" Ahlstedt. Ten pierwszy miał okazję występować w EYEBALLERS u boku dwóch legend Fnatic, Robina "flushy" Rönnquista i Jespera "JW" Wecksella. Poza nimi z AGO związali się też pochodzący z Litwy Vilius "tAk" Keserauskas oraz Arbnor "Dementor" Pacolli. W CV kosowskiego prowadzącego znajdziemy m.in. akademię OG oraz NASR Esports z Bliskiego Wschodu. Ostatnim elementem układanki jest natomiast Filip "DEPRESHN" Jarkić. Były gracz akademii Fnatic obecny był na Regional Major Ranking przed BLAST.tv Paris Major, gdzie wraz z iNation bezskutecznie walczył o awans na ostatniego Majora CS:GO.

Bardzo się cieszę, że mogę ogłosić, iż moim nowym domem będzie AGO. Przyszedł czas na mocny grind i pokazanie trochę dobrego CS-a. Lecimy z nimi! – nie krył zadowolenia Dementor. – Jestem podekscytowany, że mogę wreszcie ujawnić mój nowy dom i ponownie rozpocząć grind – wtórował mu Svedjehed. – Czuję dumę, gdyż mogę potwierdzić, iż dołączyłem do AGO. Jestem podekscytowany przyszłością i nie mogę się doczekać, by znowu zacząć rywalizację – dodał DEPRESHN. – Związałem się z AGO. Cieszę się, że znowu będę mógł grać i rywalizować – stwierdził delle. – POLSKA GUROM – podsumował zwięźle tAk.

Skład AGO esports prezentuje się następująco:

Arbnor "Dementor" Pacolli
Vilius "tAk" Keserauskas
Leo "Svedjehed" Svedjehed
Jonathan "delle" Ahlstedt
Filip "DEPRESHN" Jarkić
Mikołaj "minirox" Michałków (trener)