kRaSnaL i siuhy grają dalej. NEO i mantuu już nie

Dalej gra m.in. Szymon "kRaSnaL" Mrozek, którego Monte ograło Complexity. Samo spotkanie trwało jednak wiele godzin z uwagi na problemy z serwerami, co było pokłosiem premiery Counter-Strike'a 2. W pewnym momencie było nawet zagrożenie, iż starcie zostanie dokończone dziś, ale udało się tego uniknąć. Zamiast tego mecz został dokończony, a kRaSnaL i jego partnerzy pozostali na powierzchni dzięki wygranej 2:1! Powody do radości ma również Kamil "siuhy" Szkaradek. Dowodzone przez Polaka MOUZ z zaskakującą łatwością rozprawiło się z podopiecznymi Filipa "NEO" Kubskiego z FaZe Clanu. Nie będziemy natomiast oglądać już Mateusza "mantuu" Wilczewskiego. BIG, gdzie gra polski snajper, okazało się słabsze od rewelacji tego sezonu, Eternal Fire.

Środowe wyniki ESL Pro League Season 18:

27 września

Round of 12

15:30 BIG 0:2 Eternal Fire Vertigo 14:16
Anubis 10:16
15:30 Movistar Riders 2:1 9z Team Nuke 16:13
Anubis 12:16
Ancient 16:9
19:00 Complexity 1:2 Monte Ancient 7:16
Overpass1 16:9
Anubis 12:16
19:00 FaZe Clan 0:2 MOUZ Mirage 10:16
Inferno 5:16

Vitality sprawdzi, co potrafią kRaSnaL i Monte

Teraz przed nami spotkania ćwierćfinałowe. Najpierw na serwerze ponownie zamelduje się kRaSnaL. Jego Monte czeka jednak niezwykle trudny pojedynek. Wszak po drugiej stronie barykady pojawią się obecnie panujący mistrzowie świata z Teamu Vitality. Ci w tym sezonie nie poznali jeszcze smaku porażki i nie będzie przesadą stwierdzenie, iż są jednymi z faworytów do końcowego sukcesu. A już kilka godzin później Turcy z Eternal Fire spróbują wyrzucić za burtę kolejną uznaną formację. W tym wypadku mowa o Natus Vincere, które po letnich przetasowaniach nie wskoczyło jeszcze na najwyższe obroty, ale pozostaje groźne. Szczególnie z uwagi na osobę Oleksandra "s1mple'a" Kostyljeva, czyli najlepszego gracza minionego roku.

Czwartkowy harmonogram ESL Pro League Season 18:

28 września

Ćwierćfinał

15:30 Team Vitality vs Monte BO3
19:00 Natus Vincere vs Eternal Fire BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji związanych z ESL Pro League Season 18 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Pro League Season 18