Ekipa kRaSnaLa ogrywa Vitality!

Monte, którego zawodnikiem jest kRaSnaL, nie tylko pokonało w ESL Pro League o wiele wyżej notowanego przeciwnika. Podopieczni ukraińskiej organizacji nie oddali liderom rankingu HLTV nawet mapy! Jednocześnie udało im się przerwać serię zwycięstw mistrzów świata na mapie Nuke, chociaż nie było to łatwe. Wszak Mrozek i partnerzy zatriumfowali dopiero po 30 rundach, rzutem na taśmę unikając dogrywki. Tyle samo szczęścia nie miało Eternal Fire. Turków bez wątpienia możemy określić mianem jednej z rewelacji 18. sezonu EPL-a. Wszak wcześniej pokonali oni m.in. Cloud9, Astralis czy Team Liquid. Niemniej Natus Vincere okazało się dla składu znad Bosforu przeszkodą nie do przejścia. W efekcie po porażce 0:2 musiała ona pożegnać się z Maltą, podczas gdy NAVI gra dalej.

Czwartkowe wyniki ESL Pro League Season 18:

28 września

Ćwierćfinał

15:30 Team Vitality 0:2 Monte Anubis 11:16
Nuke 14:16
19:00 Natus Vincere 2:0 Eternal Fire Anubis 16:7
Nuke 16:10

Dziś grają dycha i siuhy

A już dziś śladami kRaSnaLa spróbuje podążyć Paweł "dycha" Dycha. Polak i jego partnerzy z ENCE w tym sezonie nie poznali jeszcze smaku porażki i dlatego też swoją przygodę z play-offami zaczynają dopiero od ćwierćfinału. Kolejnym sprawdzianem dla dychy i pozostałych członków Ośmiornic będą Movistar Riders. Przy okazji sentymentalną podróż zaliczy snajper fińskiej organizacji, Alvaro "SunPayus" Garcia. Ten na transfer do ENCE zapracował sobie właśnie świetną postawą w szeregach MR. A kilka godzin później do gry przystąpi Kamil "siuhy" Szkaradek. Prowadzone przez Polaka MOUZ po wyeliminowaniu FURII spróbuje przeciwstawić się naszpikowanym gwiazdami G2 Esports. I nie ulega wątpliwości, że to nie Myszy będą faworytami tego meczu.

Piątkowy harmonogram ESL Pro League Season 18:

29 września

Ćwierćfinał

15:30 ENCE vs Movistar Riders BO3
19:00 G2 Esports vs MOUZ BO3

Mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć będzie można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji związanych z ESL Pro League Season 18 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Pro League Season 18