Rodak z Solary na celowniku Zero Tenacity?

A przynajmniej do takich informacji dotarł Brieuc "LEC_Wooloo" Seeger, czyli jeden z najpopularniejszych dziennikarzy w świecie LoL-a. Mowa tutaj konkretnie o Zero Tenacity, czyli byłym mistrzu Ultraligi. Jakiś czas temu Belg zakomunikował, że według jego źródeł funkcję dyrektora sportowego objąć ma tam Adrian "hatchy" Widera. Niedługo później okazało się to faktem, bowiem taką właśnie rolę przyszło pełnić oficjalnie 30-latkowi. Teraz popularna owca przychodzi do nas z kolejnymi plotkami i ponownie dotyczą one Polaka, lecz tym razem zawodnika. Toplanerem formacji ma zostać Dawid "Melonik" Ślęczka, który od końcówki zeszłego roku jest częścią Solary i rywalizuje na co dzień w Ligue Française de LoL. Byłby on tym samym następcą Sebastiana "Colora" Czyżyka.

Jest to na ten moment pierwsza informacja na temat Zero Tenacity. Nie wiadomo jeszcze czy zespół będzie nadal rywalizował na polskim gruncie, bo mówiło się o tym, że Z10 zainteresowane jest grą właśnie w lidze francuskiej. Jeśli zatem organizacja przeniosłaby się do rozgrywek w kraju ze stolicą w Paryżu, to potencjalne pozyskanie Melonika oznaczałoby, że nie zmieni on środowiska. 21-latek bowiem od niespełna dwóch lat występuje na tamtejszej ziemi, będąc najpierw częścią GameWard a teraz Solary.

Wraz z aktualną drużyną natomiast nie miał zbyt wielu powodów do świętowania w tym roku, gdyż zarówno wiosną, jak i latem jedynie otarł się o awans na EMEA Masters, ostatecznie nie pojawiając się na żadnej z edycji tego turnieju. Ponadto niedawno miał okazję brać udział w zawodach Coupe de France, z którymi jednak szybko się pożegnał. Wszystko za sprawą tego, że już w pierwszym meczu lepszy od Melonika i jego kompanów okazał się Team Du Sud.