Stoisko PKO BP Ekstraklasa Games cieszyło ogromnym zainteresowaniem wśród uczestników PGA 2023, a to między innymi dzięki gościom, którzy je odwiedzali. Z odwiedzającymi spotkali się bowiem Kacper "Furman" Furmanek, Szymon "Błachu" Błachowiak i Bartosz "bejott" Jakubowski, czyli gracze, którzy już wkrótce będą rywalizować w rozgrywkach PRO PKO BP Ekstraklasa Games. W sobotę do naszej strefy wpadli również piłkarze Lecha Poznań. Filip Marchwiński i Maksymilian Pingot byli oblegani przez młodych fanów futbolu, rozdając autografy i pozując do wspólnych zdjęć.

W sobotę i niedzielę na naszym stoisku zostały rozegrane dwa pierwsze turnieje kwalifikacyjne Open. Ogromne zainteresowanie, niespodziewane wyniki i dwóch zwycięzców, którzy jako pierwsi zajęli miejsce w kwietniowych finałach Open. Tymi szczęśliwcami zostali Mateusz "El Wojdano" Wojdanowicz i Mateusz "Zbiegu" Zbieg.

Oprócz zaciętych zmagań na wirtualnej murawie, na uczestników czekało wiele innych atrakcji. Duet prowadzących – Krzysztof "Mr. Cogito" Lenarczyk i Filip Muller – przeprowadził wiele atrakcyjnych konkursów i animacji, podczas których można było wygrać fantastyczne nagrody.

Dziękujemy, że byliście razem z nami podczas tych trzech dni i zapraszamy na następny turniej kwalifikacyjny Open, który odbędzie się w szczecińskiej Galerii Kaskada 21 października (sobota).

Źródło: informacja prasowa