ZAPISZ SIĘ DO TURNIEJU >>

Następny turniej kwalifikacyjny Open zbliża się wielkimi krokami. Drugim miastem, które odwiedzimy podczas tej edycji PKO BP Ekstraklasa Games będzie miasto Portowców, czyli Szczecin. Po raz pierwszy w historii rozgrywek przystanek Open zostanie rozegrany w galerii handlowej, a dokładnie w Galerii Kaskada na poziomie -1.

Do turnieju można zapisać się na stronie internetowej, jednak nie jest to jedyna opcja. Prawo gry uzyskają także ci, którzy chęć udziału zgłoszą już na naszym stoisku w galerii Kaskada. W takiej sytuacji ostatecznym momentem na zapis będzie godzina 13:00 w dniu wydarzenia. Do tej godziny również swój udział będą musieli potwierdzić uczestnicy, którzy zapisywali się przez stronę turniejową. Maksymalna liczba graczy w turnieju to 256 osób.

Czołowa ósemka wydarzenia otrzyma nagrody rzeczowe oraz bilety na mecze PKO Bank Polski Ekstraklasy. Podczas turnieju będą organizowane konkursy i atrakcje, a także będzie okazja spotkać piłkarzy Pogoni Szczecin.

Kto awansuje do Finałów Open i dołączy do Mateusza "El Wojdano" Wojdanowicza i Mateusza "Zbiegu" Zbiega? Tego dowiemy się już 21 października podczas naszego turnieju w stolicy województwa zachodniopomorskiego!

Źródło: informacja prasowa