hatchy werbuje do Z10 trenera, z którym współpracował w devils.one

Wczoraj wieczorem w mediach społecznościowych Z10 znalazł się post, w którym organizacja zdecydowała się podzielić informacją na temat tego kto będzie dowodził drużyną podczas tegorocznej edycji Super Pucharu Ultraligi. Z komunikatu dowiedzieliśmy się, że współpracować ze sobą będzie dwóch trenerów. Głównym został Clement "Nalkya" Guillemard. Pseudonim ten prawdopodobnie nie mówi zbyt wiele. I nic dziwnego, wszak na temat Francuza nie da się znaleźć zbyt wielu informacji. Samo Zero Tenacity jednak zaznacza, że jest pewne jego doświadczenia. A te zdobywał przez ostatnie lata przede wszystkim działając dla Teamu Oplon oraz Karmine Corp jako trener pozycyjny.

Znacznie gorętszym nickiem natomiast jest rzekomy pomocnik Guillemarda – Kamil "Hajima" Żmudzki. Polak jest już zdecydowanie bardziej znajomą personą zwłaszcza widzom rodzimej sceny, bowiem w przeszłości łączył już siły z hatchym w ramach projektu devils.one, ale także w Misfits Gaming. Ostatnie miesiące spędził natomiast w greckim WLGaming Esports, gdzie jako główny analityk wspomagał chociażby Tomasza "Eścika" Skwarczyńskiego, Pawła "Woolite'a" Pruskiego oraz Bruna "Brunessa" Freunda. – Pracowałem już z wieloma trenerami w mojej karierze, niewielu z nich mogłoby rzucić rękawicę bezumowi jeśli chodzi o wiedzę o grze, ale Nalkya jest taką osobą. Absolutnie genialny coach indywidualny. Jest i Pan Hajima – wiadomo, stop kolesiostwu. Lecimy po swoje! – skomentował przyjście wspomnianej dwójki hatchy.

Tak prezentuje się skład Zero Tenacity na Super Puchar Ultraligi:

z10 Sebastian "Color" Czyżyk
Dušan "Ryuzaki" Petković
Seo "SlowQ" Ye-bit
Alexandru "mihai" Mihai Zamfirache / Adrian "Odi11" Kruk
Nikos "HungryPanda" Nikolaidis
Clement "Nalkya" Guillemard
Kamil "Hajima" Żmudzki

Na debiut ogłoszonej dwójki nie będzie trzeba długo czekać. Pierwszy mecz w Super Pucharze Ultraligi Z10 rozegra bowiem już jutro około godziny 17:00. Przeciwnikiem przedstawicieli serbskiej organizacji będzie Illuminar Gaming. Obejrzeć to spotkanie będzie można na oficjalnych kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz na YouTube.