"Dawne Rogue" ma dokonać ciekawych ruchów

Kilkanaście dni temu świat obiegła informacja o zakończeniu współpracy Infinite Reality z Ibaiem Llanosem. Wraz z nią rozpoczęły się dalsze spekulacje na temat problemów finansowych organizacji i potencjalnej sprzedaży slota w LEC. Okazało się jednak, że w najbliższym sezonie zobaczymy ją w lidze raz jeszcze, choć przyszła nazwa drużyny nie jest jeszcze znana. Właściciele dawnego Rogue zdają się również dusić gdybanie o kiepskim składzie "na przetrwanie" w zarodku. Prawdopodobne nowe nabytki IR okazują się bowiem całkiem ekscytujące.

Zmiany mają wydarzyć się na pozycji leśnika oraz wspierającego. Jak donosi Brieuc "LEC Wooloo" Seeger, potencjalnym następcą Kima "Malranga" Geun-seonga ma zostać Mark "Markoon" van Woensel. Gdy okazało się, że dotychczasowy dżungler SK Gaming ma stracić swoją posadę, pojawiły się słuszne obawy o jego przyszłość. Większość drużyn miała inne plany w kwestii obsadzenia tej roli, a Infinite Reality było jedną z ostatnich możliwości holenderskiego zawodnika. Markoon miał zostać wybrany ponad Linasa "Lyncasa" Nauncikasa, a stronom rzekomo udało się dojść do wstępnego porozumienia. Z organizacją ma pożegnać się także Henk "Advienne" Reijenga, a w jego miejsce Alejandro "anonimotum" Gomis zapowiedział świeżą krew – Théo "Zoelysa" Le Scorneca. Wychowanek La Ligue Française rzekomo był w tym off-sezonie gorącym towarem. Zakontraktowanie Francuza rozważało ponoć m.in. Fnatic, które ostatecznie miało zdecydować się na sprowadzenie wspierającego z Korei.

Wydaje się, że porozumienie z Zoelysem podsumowuje wszystkie transfery IR. Mathias "Szygenda" Jensen oraz Markos "Comp" Stamkopoulus wciąż pozostają związani umową, a na środkowej alei również nie powinniśmy spodziewać się żadnych przetasowań. Wbrew wcześniejszym pogłoskom i problemom, z którymi boryka się marka, zapowiadany skład jawi się jako niezwykle obiecujący. Ostateczne decyzje zarządu wciąż wymagają jednak potwierdzenia, którego powinniśmy doczekać się już wkrótce.

Gdyby dotychczasowe plotki potwierdziły się, skład drużyny Infinite Reality wyglądałby tak:

Mathias "Szygenda" Jensen
Mark "Markoon" van Woensel
Emil "Larssen" Larsson
Markos "Comp" Stamkopoulos
Théo "Zoelys" Le Scornec
Simon "fredy122" Payne