Carzzy odejdzie z MAD do Vitality po raz drugi?

Wszystko wskazuje na to, że po kilku tygodniach zamieszania Matyáš "Carzzy" Orság ostatecznie zadecydował o swojej przyszłości. Jeśli doniesienia Brieuca "LEC Wooloo" Seegera i Armanda Luque'a potwierdzą się, to w nadchodzącym sezonie czeka nas powtórka z rozrywki. Czeski strzelec ma bowiem po raz drugi w swojej karierze opuścić szeregi MAD Lions i zameldować się w barwach Teamu Vitality. Ma to oznaczać również kontynuację dolnej alei Lwów, gdyż do Pszczół dołączyć ma także Zdravets "Hylissang" Galabov. Szalonej dwójki z bota rzekomo nie opuści też sztab szkoleniowy. Nowym głównym trenerem VIT zostanie ponoć James "Mac" MacCormack, któremu wciąż asystować będzie Patrick "Pad" Suckow-Breum wraz z dotychczasowym głównym szkoleniowcem francuskiej organizacji – Alexandrem "Carterem" Cartwrightem.

Droga Carzzy'ego do stabilizacji miała być wyboista. Marksman miał otrzymać oferty od Fnatic i Teamu BDS. Odrzucenie propozycji Czarno-Pomarańczowych miało przesądzić o przyszłości całej ich dolnej alej, gdyż w przypadku zakontraktowania Orsága z dużym prawdopodobieństwem zdecydowaliby się oni na pozostawienie w składzie Adriana "Trymbiego" Trybusa lub podpisanie innego wspierającego z regionu EMEA. Decyzja Czecha miała jednak spowodować zatrzymanie w składzie Oha "Noaha" Hyeon-taeka i sparowanie go z Yoonem "Junem" Se-junem. Kolejną opcją strzelca był rzekomo Team BDS, który do niedawna wydawał się najbardziej prawdopodobny wyborem. Ostatecznie na skutek nieoczekiwanych wydarzeń Carzzy postanowił jednak rzekomo przyjąć ofertę Pszczół.

Biorąc pod uwagę zapowiadany awans Kacpra "Daglasa" Dagiela i brak zmian na górnej alei okazuje się, że Vitality do pełni szczęścia ma brakować już tylko środkowego. Choć kilka nazwisk wybija się w tłumie możliwości, to żadne konkretne przecieki nie zostały jeszcze ujawnione. Okno transferowe oficjalnie otwiera się natomiast za kilka dni i najprawdopodobniej do tej pory poznamy już wszystkie szczegóły.

Gdyby dotychczasowe plotki potwierdziły się, skład Teamu Vitality wyglądałby tak:

Kyeong "Photon" Gyu-tae
Kacper "Daglas" Dagiel
Matyáš "Carzzy" Orság
Zdravets "Hylissang" Galabov
James "Mac" MacCormack