Anonymo Esports Anonymo Esports 13 : 11
(Nuke)
PALOMA PALOMA

Anonymo lepsze od PALOMY

Mecz zaczął się od świetnej postawy Anonymo, które z łatwością przejęło inicjatywę. Drużyna dowodzona przez Dawida "lunAtica" Cieślaka w najlepszym momencie prowadziła już 5:1 i mogła z optymizmem patrzeć w przyszłość. Ale PALOMA nie zamierzała się tak łatwo poddawać. Zamiast tego obrońcy tytułu w kilka minut niemal zniwelowali swoją stratę, zbliżając się do ANO na odległość jednego oczka. Niemniej do remisu nie doszło. Zamiast tego Anonimowi znaleźli w sobie dostatecznie dużo sił, by ponownie odskoczyć swoim oponentom. Ostatecznie pierwsza połowa zakończyła się spokojnym prowadzeniem lunAtica i spółki w stosunku 8:4.

Szybko jednak okazało się, że prowadzenie nie było takie spokojne. Wystarczyły bowiem cztery rundy drugiej połowy, by PALOMA w końcu zrównała się z ANO pod względem punktów. Ale to było też wszystko, na co stać było grający w miksowym składzie zespół. W najważniejszym momencie Anonymo jeszcze raz wrzuciło wyższy bieg, chociaż miewało wpadki. Jak np. w potyczce numer 20, gdy drużyna lunAtica poległa, nie zabierając ze sobą żadnego z rywali. Z drugiej strony już w kolejnej rundzie Anonimowi odpowiedzieli pięknym forcem, który był pierwszym gwoździem do trumny PALOMY. Ta starała się jeszcze doprowadzić do dogrywki i nie była od tego wcale daleko. Niemniej koniec końców to ANO było górą, wygrywając 13:11.


Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Mistrzostwa Polski