QMISTRY 20 : 22
(Ancient)
ThunderFlash

ThunderFlash wygrywa w ESL MP

Starcie ESL Mistrzostw Polski na Anciencie zaczęło się w dość wyrównanym stylu. Żadna z ekip nie potrafiła bowiem na dłużej zdominować drugiej i zamiast tego oglądaliśmy cykliczną wymianę uprzejmości. W pewnym momencie co prawda prowadziło QMISTRY, ale debiutantom nie udało się utrzymać korzystnego wyniku. Z pewnością nie ułatwiała tego postawa Dawida "pendzla" Ryczki. Były zawodnik AVEZ Esport zdecydowanie nie mógł wejść w ten mecz i aż do końca pierwszej połowy nie zdobył ani jednego fraga! Jego ekipa natomiast ze wszystkich sił starała się dotrzymać kroku ThunderFlash. Finalnie jednak to Pioruny schodziły na przerwę z dwupunktowym prowadzeniem, które dawało pewne podstawy do patrzenia w przyszłość z optymizmem.

Po chwili to ThunderFlash okazało się lepsze w pistoletówce. Wydawało się zatem, że niedługo może być po wszystkim. Ale nic bardziej mylnego! Zamiast tego to QMISTRY wrzuciło wyższy bieg, a i sam pendzel miewał "momenty". Jak np. w 19. rundzie, którą niemal w pojedynkę zapewnił swojej drużynie. Tak czy inaczej, losy zwycięstwa ważyły się do ostatnich sekund. I chociaż TF było bliżej sukcesu, to finalnie o wszystkim przesądzić musiała dogrywka. A raczej kilka dogrywek. W sumie bowiem zobaczyliśmy aż 18 dodatkowych potyczek. Wszystko dlatego, że chociaż Pioruny miały kilka okazji, by zamknąć spotkanie, to nie były w stanie postawić kropki nad i. Udało im się to dopiero przy wyniku 22:20, który był zwieńczeniem tej morderczej batalii.


Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Mistrzostwa Polski