Illusion Esports Illusion Esports 7 : 13
(Mirage)
9INE 9INE

9INE lepsze od Illusion

Co ciekawe, to nie 9INE, a Illusion lepiej weszło w to spotkanie. Podopieczni powstałej niedawno organizacji prowadzili już nawet 2:0, ale były to tylko miłe złego początki. Bardzo szybko bowiem Dziewiątki wskoczyły na odpowiednie tory i w kilka minut odrobiły wszelkie straty. Na tym się jednak nie skończyło. Podopieczni Piotra "nawrota" Nawrockiego wraz z upływem czasu coraz bardziej odskakiwali swoim rywalom, a tych stać było tylko na pojedyncze odpowiedzi. Odpowiedzi, które i tak nie zmieniły zbyt wiele. Wszak koniec końców po pierwszej połowie to 9INE prowadziło 8:4. A to wszystko w momencie gry po teoretycznie trudniejszej stronie.

Z kolei po łatwiejszej stronie Dziewiątki zaczęły od wygranej pistoletówki. Problem w tym, że Illusion momentalnie odpowiedziało udanym forcem, który pozwolił następnie zmniejszyć straty outsiderów. W pewnym momencie drużyny dzieliły już tylko dwa punkty, ale na więcej 9INE sobie nie pozwoliło. Zamiast tego Olek "hades" Miśkiewicz i spółka wrzucili wyższy bieg, ponownie rozpoczynając budowę swojej przewagi. Ta rosła z każdą kolejną minutą, a Iluzjoniści nie mieli nawet z bardzo z czego wracać. W efekcie gracze nawrota zgodnie z oczekiwaniami doprowadzili do szczęśliwego dla siebie zakończenia, triumfując spokojnym 13:7.


Wszystkie mecze wraz z polskim komentarzem obejrzeć można w ESL.TV Polska. Po więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski Jesień 2023 zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

ESL Mistrzostwa Polski