Heretics z kolejnym solidnym sezonem

Los Heretics rozpoczynali miniony sezon z wielkimi nadziejami. W końcu w kampanii 2022 latem formacja wygrała wszystko, co się dało, czyli ligę hiszpańską oraz European Masters. Rdzeń składu na ten rok się nie zmienił, a na dolną aleję dołączyli Victor "Flakked" Lirola Tortosa oraz Igor "marlon" Tomczyk. Wiosna w wykonaniu HRTS był bardzo udana. Marcin "iBo" Lebuda i spółka zdobyli wicemistrzostwo Superligi, a później dotarli aż do półfinału EMEA Masters, w którym przegrali 1:3 z Unicorns Of Love Sexy Edition. Latem akademii Teamu Heretics poszło już trochę gorzej, gdyż zajęła trzecie miejsce w fazie zasadniczej ligi hiszpańskiej i odpadła po pierwszej serii w play-offach. Mimo to nie zapowiadało się na to, że Los Heretics wymieni zbyt wielu graczy.

Nowe wyzwania przed polskim wspierającym?

Teraz dowiedzieliśmy się, że jednym z tych, którzy odejdą, jest wspomniany już marlon. Dla Polaka był to dopiero drugi i trzeci split poza Ultraligą, więc raczkuje on w najlepszych EMEA Regionalnych Ligach. Mimo to spisywał się bardzo solidnie i z czasem widać było progres w jego grze. O presji na początku sezonu opowiedział nawet w wywiadzie dla Cybersport.pl w lutym. Według doniesień Sheep Esports w przyszłym sezonie dalej będzie występował w lidze hiszpańskiej. Sięgnąć po niego mają Movistar Riders. Tam prawdopodobnie będzie grał między innymi z Adamem "Randomem" Greplem i Pedro José "Markym" Serrano Berzosą.

W Los Heretics mają zaś zostać Artur "Zwyroo" Trojan oraz Jakob "Jackspektra" Gullvag Kepple. O reszcie składu jeszcze nic nie wiadomo. Według plotek byli zawodnicy HRTS osiągnęli już ustne porozumienia z innymi formacjami. Alex "Myrwn" Villarejo ma w przyszłym sezonie reprezentować barwy MAD Lions, a Dániel "bluerzor" Subicz prawdopodobnie przejdzie do Zero Tenacity.

Tak prezentuje się aktualnie skład Los Heretics:

Artur "Zwyroo" Trojan
Jakob "Jackspektra" Gullvag Kepple