Kackos wędruje z Północnej Europy na południe

A mowa tutaj o Krzysztofie "Kackosie" Kubziakowskim. 25-latek na swoim koncie ma już zaliczone epizody w licznych rodzajach lig. Przez długi czas wojował on na polskiej scenie, przeplatając to z występami w bałkańskich rozgrywkach czy też w hiszpańskiej Superlidze. W kraju ze stolicą w Madrycie spędził jednak nieco więcej czasu, ale i stamtąd finalnie poszedł dalej, otrzymując angaż we francuskim Misfits Premier. Następnie przyszedł czas na Turcję, a ostatnim dotychczasowym przystankiem było Northern League of Legends Championship, gdzie Kackos przywdziewał trykot NORD Esports.

Dziś natomiast dowiedzieliśmy się, że na mapie polskiego toplanera wyznaczona została nowa trasa. Ta swój punkt docelowy ma na południu Europy, a konkretniej w Grecji. Kackos bowiem złączył się z Gamespace MCE, czyli organizacją na co dzień rywalizującą w Greek Legends League. – Przedstawiamy Kackosa, naszą 25-letnią potęgę, podczas epickiej podróży z K1CK do MAD Lions Madrid, Misfits Premier i NORD Esports. Trzykrotnego uczestnika EU Masters, w tym main eventu – wyczytujemy z ogłoszenia GSMC. – Tym razem w maszynie losującej padło na GLL. Norbert przepraszam – humorystycznie dopowiedział sam Kackos.

Jeśli chodzi natomiast o pozostałą część drużyny, to tutaj nie ma zbyt wielu szczegółów. Co prawda oficjalnie w zespole znajduje się jeszcze czterech graczy, ale patrząc na to, że jednym z nich jest toplaner, a Kubziakowski został dopiero co ogłoszony, to najprawdopodobniej możemy spodziewać się dalszych roszad. Jeden ze wpisów organizacji także na to wskazuje, sugerując, że w ciągu kilku najbliższych dni pojawiać będą się kolejne pseudonimy.