Fani Karmine Corp czekają na debiut

Wielka grupa francuski fanów z pewnością nie może się już doczekać debiutu Karmine Corp w LEC. Organizacja jest bardzo lubiana przez społeczność, gdyż jej właścicielem jest znany streamer, Kamel "Kameto" Kebir. A poza tym KC na scenie EMEA Regionalnych Lig wygrało już wszystko, co można i to ze sporą nawiązką. Mowa tutaj w końcu o czterokrotnych mistrzach EMEA Masters (wcześniej European Masters). Francuski zespół długo zwlekał z oficjalnym ogłoszeniem składu, ale w końcu do tego doszło.

Rdzeń KCorp zostaje

W składzie pozostała aż trójka zawodników z poprzedniego splitu. Lucas "Cabochard" Simon-Meslet i Lucas "Saken" Fayard grają w KCorp już ponad dwa lata. A Raphaël "Targamas" Crabbé spędził w formacji łącznie trzy splity. Do tego do KC dołączyło dwóch byłych graczy Teamu Vitality. Elias "Upset" Lipp to już weteran profesjonalnej sceny. Niemiec grał w takich formacjach, jak Schalke 04, Origen, Fnatic czy właśnie Vitality. Zhou "Bo" Yang-Bo znany jest za to bardziej z dominacji na kolejce rankingowej, gdyż debiutancki rok w LEC nie był dla niego zbyt udany. W końcu chiński dżungler został nawet zmieniony podczas ostatniej kolejki fazy zasadniczej letniego splitu przez Kacpra "Daglasa" Dagiela.

Tak prezentuje się skład Karmine Corp na przyszły sezon LEC:

Lucas "Cabochard" Simon-Meslet
Zhou "Bo" Yang-Bo
Lucas "Saken" Fayard
Elias "Upset" Lipp
Raphaël "Targamas" Crabbé
Jakob "YamatoCannon" Mebdi

KC stawia na mocną akademię

Karmine Corp ogłosiło również skład akademii na ligę francuską. W drużynie pozostał Caliste "Caliste" Henry-Hennebert, który jeszcze latem w wieku 16 lat debiutował w głównej dywizji LFL-a, od razu idąc po mistrzostwo i triumf na EM. Najmocniejszym punktem formacji będzie zaś Linas "Lyncas" Nauncikas. Litewski dżungler według innych graczy i ekspertów już teraz gra na poziomie LEC, więc w ERL-ach powinien dominować. Skład KC Blue dopełniają nieco mniej rozpoznawalni zawodnicy: Volodymyr "Maynter" Sorokin, Vladimiros "Vladi" Kourtidis oraz Kadir "Fleshy" Kemiksiz. Cała trójka ma jednak już pojedyncze sukcesy na koncie. Podobnie trener, Wadi "Wadi" Benarbia, który w sezonie 2023 pełnił w KC funkcję asystenta.

Tak prezentuje się skład Karmine Corp Blue na przyszły sezon LFL:

Volodymyr "Maynter" Sorokin
Linas "Lyncas" Nauncikas
Vladimiros "Vladi" Kourtidis
Caliste "Caliste" Henry-Hennebert
Kadir "Fleshy" Kemiksiz
Wadi "Wadi" Benarbia