Daglas podejmie trzecią drużynę fazy zasadniczej LEC

Jako pierwsze dostaniemy spotkanie trzeciej i szóstej ekipy fazy zasadniczej LEC. Patriotyzm nakazuje kibicować Teamowi Vitality, w barwach którego występuje Daglas. SK Gaming nie jest natomiast pierwszym lepszym oponentem i formacja polskiego leśnika ma przed sobą trudne zadanie. Biorąc jednak pod uwagę zwyżkową formę Pszczół i nieco gorszą końcówkę w wykonaniu zawodników niemieckiej organizacji, możemy być dobrej myśli. Dagiel i spółka pokonali bowiem kilku pokaźnych faworytów, zaś drużyna Yasina "Nisqy'ego" Dinçera straciła trochę pary względem wybuchowego startu. Choć dyspozycja SK na przestrzeni całego splitu nadal stawia tę drużynę w roli faworyta, to skreślanie VIT byłoby w tym zestawieniu sporą przesadą.

Fresskowy zmierzy się z Fnatic

Drugi z Polaków również nie ma przed sobą lekkiego i przyjemnego spacerku. Przeciwnikiem Fresskowego i MAD Lions KOI będzie Fnatic, które zakończyło poprzedni etap LEC z takim samem bilansem punktowym jak Lwy. Czarno-Pomarańczowi uplasowali się zaś oczko niżej niż zespół naszego midlanera ze względu na bezpośrednie starcie, które to Przewoźnik i jego świta zdołali wygrać. Nie możemy jednak zapominać, że przewaga doświadczenia wśród zawodników brytyjskiej organizacji może zaprocentować w serii BO3. Nie jest natomiast wykluczone, że błędy popełniane przez FNC na przestrzeni ostatnich tygodni powtórzą się również dzisiaj, a MDK wyjdzie z tego spotkania zwycięsko i bez większych problemów.

Harmonogram dzisiejszych spotkań LEC:

4 lutego
17:00 Team Vitality vs SK Gaming BO3
20:00 Fnatic vs MAD Lions KOI BO3

Wszystkie spotkania LEC 2024 Winter możecie śledzić na kanałach Polsat Games. Transmisja dostępna będzie w trzech miejscach: w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji na temat bieżącej odsłony LEC znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024