KCORP rozpoczyna zmiany

Wcześniej tego dnia o potencjalnych zmianach w Karmine Corp poinformował Brieuc "LEC Wooloo" Seeger. Według belgijskiego dziennikarza z rolą głównego szkoleniowca pożegnać miał się Jakob "YamatoCannon" Mebdi. Nie minęło nawet kilka godzin i pojawił się oficjalny komunikat ze strony organizacji. – Na koniec długiej analizy całej sytuacji, która rozpoczęła się w trakcie splitu, zdecydowaliśmy się zmienić obecną strukturę sztabu szkoleniowego, wyznaczając Rehareha "Reha" Ramanana na pozycję głównego trenera. [...] W związku z tym wyborem Yamato został posadzony na ławce i zostanie wycofany z jego obecnych obowiązków głównego trenera drużyny w LEC – wyczytujemy z komunikatu KCORP.

Szwed w tym roku powrócił do bycia czynnym trenerem po roku przerwy. Wcześniej odpowiadał za wyniki m.in. takich organizacji jak Team Vitality, SANDBOX Gaming czy Fnatic. Z Karmine Corp jednak nie było tak kolorowo. Jego drużyna po pierwszych dwóch tygodniach bieżącego splitu LEC pozostawała bez punktu. Dopiero w ostatnim tygodniu zdołała zgarnąć pierwsze oczka, lecz wtedy było już za późno, bowiem oficjalnie straciła jakiekolwiek szanse na awans do play-offów zmagań. Nic dziwnego więc, że organizacja postanowiła wprowadzić pewne modyfikacje do swojej ekipy. Na ten moment nie wiadomo jednak, czy na tym się zakończy.

Tak aktualnie prezentuje się skład Karmine Corp:

Lucas "Cabochard" Simon-Meslet
Zhou "Bo" Yang-Bo
Lucas "Saken" Fayard
Elias "Upset" Lipp
Raphaël "Targamas" Crabbé

Wszystkie spotkania LEC 2024 Winter możecie śledzić na kanałach Polsat Games. Transmisja dostępna będzie w trzech miejscach: w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji na temat bieżącej odsłony LEC znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024