CS2 z pierwszą w historii skrzynką

Oto bowiem w CS2 pojawiło się Kilowatt Case. W skrzyni wylądowało 17 skinów, które przygotowane zostały przez członków społeczności. Te najcenniejsze, czyli czerwone skórki, stworzono z myślą o karabinie snajperskim AWP oraz karabinie szturmowym AK-47. Niemniej najbardziej w oczy rzuca się fakt, że pierwszy raz w historii Counter-Strike'a swojego własnego skina otrzymał Zeus x27. Ma to związek ze zmianami, które dotyczą tasera, a które sprawiły, iż z broni jednorazowego użytku stał się on narzędziem możliwym do wielokrotnego wykorzystania.

Ponadto nowe skórki w rzadszych wariantach dostały M4A1-s i USP-s, które są skinami różowymi. Podobnie zresztą jak wspomniany już Zeus | Olympus. Fiolet to z kolei Glock-18, M4A4, Five-Seven, MP7 i Obrzyn. Ale nie ma się co oszukiwać, że najczęściej widywać będziemy skórki niebieskie np. do Tec-9, USP czy SSG 08. Na koniec warto też wspomnieć o nowym nożu, Kukri Knife, który dostępny będzie jako specjalny przedmiot. Oczywiście dostępny on będzie w wielu różnych wersjach kolorystycznych.

Skiny, które znalazły się w Kilowatt Case:

Kilowatt Case
Kilowatt Case
Kilowatt Case
Kilowatt Case
Kilowatt Case

Więcej informacji na temat najnowszej aktualizacji Counter-Strike'a znaleźć można pod tym adresem. Przypomnijmy, że do gry zawitały m.in. tryb Wyścig Zbrojeń, wprowadzono zmiany w działaniu Zeusa, a także zmniejszono przewagę wychylającego zawodnika. Jest to największy update CS2 od wielu tygodni.