Team BDS Team BDS vs G2 Esports

Dwie najlepsze drużyny zawalczą o awans do finału LEC

O zaklepanie sobie miejsca w finale LEC 2024 Winter zawalczą reprezentanci G2 Esports oraz Teamu BDS. To właśnie dwie drużyny, które przez ostatnie dni radziły sobie najlepiej spośród wszystkich ośmiu śmiałków. Samuraje na swojej drodze do tego miejsca najpierw pokonały GIANTX, a następnie Fnatic. Pierwsza z potyczek w ich wykonaniu była naprawdę niezła, natomiast z Czarno-Pomarańczowymi pojawiły się już pierwsze schody. Wówczas bowiem FNC zdołało raz pokonać Rasmusa "Capsa" Winthera i jego kompanów. Z drugiej strony mamy BDS, które jak na razie nie zaznało jeszcze goryczy porażki w play-offach. Na start rozprawiło się z Teamem Heretics, a następnie z Teamem Vitality. Oba z tych starć zakończyły się 2:0 na korzyść Adama "Adama "Maanane i spółki.

A kto wygra dzisiaj? Trudno tak na dobrą sprawę stwierdzić. BDS wygląda na naprawdę silne. Widać, że poszczególne elementy tej formacji działają tak, jak powinny. G2 z kolei nadal jest jeszcze stosunkowo niestabilne i ciągle szuka formy, dzięki której mogłoby dominować. Mimo to raczej nadal trzeba będzie rozpatrywać obecnych mistrzów LEC jako faworytów tego zestawienia. Wiemy, że w peaku swoich umiejętności są w stanie zdeklasować każdego rywala, który uczestniczy w tych rozgrywkach.


Pojedynek o awans do finału LEC 2024 Winter rozpocznie się o godzinie 17:00. Będzie to spotkanie rozgrywane w systemie BO5, więc do trzech wygranych. Wszystkie spotkania LEC 2024 Winter możecie śledzić na kanałach Polsat Games. Transmisja dostępna będzie w trzech miejscach: w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Więcej informacji na temat bieżącej odsłony LEC znajdziecie w naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024