Fnatic vs MAD Lions KOI

Fresskowy kontra Fnatic

Rywalem MAD Lions KOI, gdzie występuje Fresskowy, będzie Fnatic, czyli jedna z najbardziej utytułowanych organizacji na europejskiej scenie. Obie te ekipy mieliśmy już okazję oglądać nie tylko w fazie zasadniczej, ale też wcześniej w play-offach. Choć w pierwszym etapie górą było MDK, to już w BO3 triumfowali Czarno-Pomarańczowi. Mimo iż samo spotkanie zakończyło się rezultatem 2:0, to nazwać go jednostronnym zdecydowanie nie można. Szczególnie jeśli przypomnimy sobie drugą grę, która trwała blisko 50 minut.

Ostatecznie Fresskowy i kompani musieli pogodzić się z przegraną i spadkiem do drabinki przegranych. Tam jednak poradzili sobie lepiej niż pozostali rywale, którzy też ponieśli porażkę w pierwszej rundzie. Pod katowski topór Lwów trafiły kolejno GIANTX oraz Team Vitality, a biorąc pod uwagę, że oba te starcia zakończyły się również wynikiem 2:0, jest to dobry prognostyk przed ponownym pojedynkiem. Tym bardziej że teraz Fnatic i MAD Lions KOI spotkają się już w best-of-five, więc margines błędu będzie jeszcze większy. Zwycięzca tego meczu zagwarantuje sobie podium tej rundy, a kolejnym jego rywalem będzie Team BDS, który już czeka w finale drabinki przegranych.


Transmisja z tego spotkania będzie dostępna na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Po więcej informacji dotyczących LEC 2024 Winter Split zapraszamy do naszej relacji tekstowej, do której przejdziecie po kliknięciu poniższego baneru:

LEC 2024