Pora na przełamanie

Już na samym początku wtorkowego wieczoru zobaczymy ciekawe spotkanie dwóch zespołów z bilansem 4-6. devils.one podejmie Iron Wolves, więc zmierzą się dwie ekipy, które bardzo dobrze zaczęły split, ale z czasem wyhamowały. DV1 w pewnym momencie miało wynik 3-1 w Ultralidze, a WOLF mimo porażki walkowerem z Diabłami mogło się poszczycić bilansem 3-2. W ostatnich spotkaniach obie drużyny głównie przegrywają, a devils.one ma jeszcze przed sobą mecze przeciwko Zero Tenacity i Orbit Anonymo. Krystian "Krysia" Dobrzański i koledzy muszą więc teraz wygrać, by liczyć się w walce o play-offy. W następnym spotkaniu też możemy się spodziewać fajerwerków. Co prawda perfekcyjne dotychczas Anonymo zagra z tylko niezłym Forsaken, aczkolwiek w pierwszej rundzie spotkanie tych ekip przyniosło mnóstwo emocji i FSK było blisko sprawienia nie lada sensacji.

Na koniec dwie skrajności Ultraligi

W trzeciej odsłonie jedenastego dnia Ultraligi Back2TheGame zmierzy się z GRP Esports. Obie formacje mają aktualnie wynik 4-6, ale ich przyszli przeciwnicy są zgoła inni. W końcu B2TG mecze z Z10 i OAE ma już za sobą, a GRP podejmie oba te zespoły w ostatniej kolejce. Dla Nikolasa "Mietka" Nowaka i spółki będzie to więc swoiste spotkanie o być albo nie być. Na koniec dzisiejszych zmagań zobaczymy w akcji dwie skrajności. Najmocniejsze na papierze Zero Tenacity podejmie najsłabszy Team ESCA Gaming. Z10 przegrywało dotąd jedynie w starciach z Anonymo, za to ESCA triumfowała tylko raz nad GRP. W tym przypadku można się spodziewać szybkiego stompa.

Harmonogram dzisiejszych meczów Samsung Galaxy Ultraligi:

20 lutego
18:00 Iron Wolves vs devils.one BO1
19:00 Forsaken vs Orbit Anonymo BO1
20:00 Back2TheGame vs GRP Esports BO1
21:00 Team ESCA Gaming vs Zero Tenacity BO1

Transmisję ze spotkań Samsung Galaxy Ultraliga 2024 Spring możecie zobaczyć na kanałach Polsat Games na YouTube oraz na Twitch. Relację z całego turnieju możecie zaś śledzić, klikając w ten baner:

Ultraliga Spring 2024 – relacja tekstowa