Twisted Minds Twisted Minds 0 : 2 JiJieHao
Inferno 14:16 | Anubis 8:16 | Overpass

m4tthi żegna się z Azją

m4tthi i spółka w drugim meczu na RMR-ze podjęli JiJieHao. Nie da się ukryć, że Twisted Minds nie byli w tym zestawieniu faworytami, ale mimo to w bardzo dobrym stylu rozpoczęli Inferno. Ba, ekipa Polaka mimo gry w ataku potrafiła nawet zdominować oponentów, czego efektem było prowadzenie 8:4. Na swoje nieszczęście po zmianie stron TM ewidentnie opadło z sił, a przeciwny skład skrzętnie to wykorzystał. Niemniej i tak dopiero rzutem na taśmę udało mu się doprowadzić do dogrywki, bo to Szambelan i jego ekipa byli bliżej triumfu w regulaminowym czasie gry. Ale po niego nie sięgnęli, natomiast już w overtimie lepsze okazało się JiJieHao, wygrywając 16:14.

W tej sytuacji Twisted Minds musieli szukać szansy na mapie oponentów, Anubisie. I chociaż m4tthi i jego kompanii wygrali nawet siedem rund z rzędu, to nie mogli być zadowoleni. Rezultat 7:5 nie dawał spokoju, później okazało się natomiast, że nie miał on zbyt dużego znaczenia. W drugiej połowie TM zostało bowiem zdemolowane, wygrywając tylko jedną rundę. Pozostałe wpadły na konto JiJieHao, które tym razem było górą w stosunku 16:8. – No nic, przykro mi, że tak to się wydarzyło, liczyłem, że wygramy jeden mecz. Ale co zrobić bez trenowania. Jechaliśmy na ostatnią chwilę, więc nawet nie było czasu pograć w practice roomie. Do tego straszny ból głowy, który utrzymuje się od przylotu już prawie 3 dni. Dziękuję wszystkim, co kibicowali, naprawdę bardzo dziękuję. No niestety, jest jak jest, może na następnym RMR-ze się uda, ale już nie Middle East, tylko Europa – zapewnił sam Szambelan za pośrednictwem mediów społecznościowych.


Azjatycki Regional Major Ranking odbędzie się między 26 a 28 lutego w Szanghaju. Ostatecznie po awans na PGL Major Copenhagen 2024 sięgną dwa najlepsze zespoły. Po więcej informacji zapraszamy do naszej relacji, do której przejść można po naciśnięciu na poniższy baner.

PGL CS2 RMR Asia