O co w Ultralidze powalczy Anonymo?

Na start znów zobaczymy w akcji Orbit Anonymo, tym razem z GRP Esports. Wczoraj OAE zostało rozgromione przez Forsaken, za to GRP gładko rozprawiło się z Iron Wolves. To mogłoby oznaczać, że faworyt spotkania jest bardzo łatwy do wskazania. Jednak skala rywali obu ekip była zgoła inna, więc to może być całkiem wyrównany mecz. Na pewno wskaże on, w jakie rzeczy obie drużyny będą celowały w tym splicie. Kolejne spotkanie zapowiada się już dużo mniej ciekawie. Back2TheGame bowiem podejmie MattyUSA LODIS. Wczoraj B2TG sensacyjnie pokonało Zero Tenacity, a z drugiej strony LODIS przegrało z devils.one.

Forsaken będzie kolejnym zaskoczeniem kolejki?

Niewiele można się spodziewać też po trzecim meczu. W nim devils.one zmierzy się z Iron Wolves. Wilki na papierze mają bardzo słaby skład i wczoraj zostały zdominowane przez GRP Esports. Za to DV1 wygląda jak na razie solidnie i powinno pójść po kolejną wygraną. Na koniec czeka nas prawdziwy hit. Forsaken wzmocnione o Koreańczyków zagra z Zero Tenacity. W normalnych okolicznościach zdecydowanym faworytem było Z10. Natomiast wczoraj mistrzowie wiosennego splitu przegrali z B2TG i widać, że jeszcze potrzebują czasu, by wejść lepiej w split. FSK zaś spisało się bardzo dobrze w pierwszym spotkaniu i może zaskoczyć.

Tak prezentuje się terminarz drugiego dnia Samsung Galaxy Ultraliga 2024 Summer:

5 czerwca
18:00 Orbit Anonymo vs GRP Esports BO1
19:00 Back2TheGame vs MattyUSA LODIS BO1
20:00 Iron Wolves vs devils.one BO1
21:00 Forsaken vs Zero Tenacity BO1

Transmisję z wszystkich meczów Samsung Galaxy Ultraligi 2024 Summer będziecie mogli obejrzeć na kanałach Polsat Games w telewizji, na Twitchu oraz w serwisie YouTube. Oficjalne co-streamy prowadzić będą natomiast Jakub "Cinkrof" Rokicki oraz Gadają o Esporcie. Po więcej informacji na temat bieżącej odsłony zmagań zapraszamy do naszej relacji tekstowej, w której znajdziecie się, klikając poniższy baner:

Samsung Galaxy Ultraliga Summer 2024